رشد چشمگیر حضور شرکت ها در نمایشگاه حمل و نقل ریلی ایران

0
۲۴۴ بازدید

سومین نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل ریلی ایران، امسال با استقبال چشمگیر شرکت های داخلی و خارجی مواجه شده، حضور شرکت ها نسبت به سال گذشته ۸۰ درصد افزایش یافته است.

این نمایشگاه از ۲۷ تا ۳۰ اردیبهشت ماه جاری به مدت چهار روز با حضور و مشارکت سازمان ها، نهادها و ده ها شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.

این نمایشگاه نسبت به سال گذشته از نظر متراژ بخش داخلی و خارجی ۱۰۰ درصد افزایش یافته و در بخش حضور شرکت ها از نظر تعداد نیز شاهد رشدی حدود ۸۰ درصدی است و تعداد شرکت ها از ۷۰ شرکت سال گذشته به ۱۲۰ شرکت برای امسال افزایش یافته است.

در این نمایشگاه که بزرگترین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی خاورمیانه محسوب می شود، نوین ترین تکنولوژی ها، تجهیزات، صنایع و خدمات حوزه صنعت حمل و نقل ارائه خواهد شد و در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.

در سومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی و صنایع وخدمات وابسته، انواع صنایع و خدمات مختلف ریلی بخش مسافری درون شهری، برون شهری و بخش باری، انواع واگن ها، واگن های نیرومحرکه، واگن مولد، واگن مانوری، لوکوموتیو برقی و دیزلی، قطعات مصرفی واگن های اتوبوسی، واگن های باری، شرکت های حمل و نقل ریلی، شرکت های ارائه دهنده خدمات پس از فروش، خدمات تعمیر و نگهداری و خدمات بیمه ای به نمایش گذاشته می شود.

در این نمایشگاه علاوه بر شرکت های داخلی، ده ها شرکت خارجی از دیگر کشورها از جمله کشورهای آلمان، ترکیه، روسیه، چین، اتریش، اسپانیا، مالزی، هند، هنگ کنگ و ایتالیا، تولیدات و خدمات خود را ارائه خواهند کرد.

اطلاع رسانی از آخرین دستاوردها و تکنولوژی های صنعت حمل و نقل ریلی و صنایع وابسته، ارتقاء تولیدات داخلی، توسعه صادرات، ارائه توانمندی های شرکت های ایرانی، افزایش تولید و مقابله با تحریم، بومی سازی صنایع ریلی و آشنایی تولیدکنندگان صنایع ریلی کشور با جدیدترین پیشرفت های روز این صنعت در جهان، برخی از اهداف برگزاری سومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و صنایع ریلی ایران است.

قرار است درحاشیه برگزاری سومین نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل ریلی و صنایع وخدمات وابسته، چهارمین کنفرانس بین المللی پیشرفتهای اخیر در مهندسی راه آهن و همچنین همایش فرصتهای سرمایه گذاری در صنعت ریلی جمهوری اسلامی بصورت همزمان و با مشارکت و حمایت وزارت راه و شهرسازی ، راه آهن جمهوری اسلامی، انجمن صنایع ریلی، انجمن صنفی شرکتهای حمل و نقل ریلی، اتحادیه قطارهای شهری (مترو) و دانشکده مهندسی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار شود.

رییس ستاد برگزاری سومین نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل ریلی و صنایع وخدمات وابسته، گفت: برگزاری این رویدادها در سطح عالی سازماندهی شده است و مقامات رده بالای کشوری و مدیران سطح بالا از کشورهای اروپائی و خاورمیانه در آن شرکت خواهد داشت.

علی محتشم امیری افزود: این نمایشگاه با مشارکت وزارت راه و شهرسازی، راه آهن جمهوری اسلامی ایران، سازمان توسعه تجارت، شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ایران و انجمن صنایع ریلی، انجمن صنفی شرکتهای حمل و نقل ریلی و خدمات وابسته درسالن های ۸ و۹ – ۱۰ و ۱۱ – ۱۲ و ۱۳ – ۱۴ و ۱۵ برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این روند روبه رشد نشان می دهد که این نمایشگاه مورد توجه شرکت های داخلی و خارجی قرار گرفته است، افزود: با برنامه ریزی انجام شده چند هیات تجاری و بازرگانی خارجی از کشورهای منطقه در نمایشگاه حضور خواهند داشت.

سومین نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل ریلی و صنایع وخدمات وابسته از ۲۷ تا ۳۰ اردیبهشت هر روز از ساعت ۹ تا ۱۶ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

 
 
 
(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=12509