رشد بخش خدمات چین بورس آسیا را مثبت کرد

0
۲۳۹ بازدید

جامع‌ترین شاخص سهام آسیا اقیانوسیه ام‌اس‌سی‌آی بدون سهام ژاپن ۰.۳۹ درصد رشد کرد در حالی که شاخص نیکی ژاپن تقریباً بدون تغییر بود و با رشد اندک ۰.۰۳ درصدی روبرو شد.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل ازمهر، اغلب شاخص‌های آسیا اقیانوسیه در معاملات روز پنجشنبه تحت تأثیر گزارشی که نشان می‌داد بخش خدمات چین رشد کرده است، بالا آمدند.

شاخص مدیران خرید کایچین / مارکیت بخش خدمات چین، که در ماه اکتبر تا ۵۶.۸ واحد بالا رفته بود در ماه نوامبر به سرعت رشد خود افزود و به ۵۷.۸ واحد رسید.

جامع‌ترین شاخص سهام آسیا اقیانوسیه ام‌اس‌سی‌آی بدون سهام ژاپن ۰.۳۹ درصد رشد کرد در حالی که شاخص نیکی ژاپن تقریباً بدون تغییر بود و با رشد اندک ۰.۰۳ درصدی روبرو شد. در بازار چین، کامپوزیت شانگهای بر خلاف بازارهای منطقه ۰.۲۱ درصد افت کرد در حالی که هانگ‌سنگ هنگ‌کنگ ۰.۷۳ درصد به ارزش خود افزود.

ای‌اس‌اکس استرالیا ۰.۳۸ درصد رشد کرد و کوسپی کره‌جنوبی ۰.۵۵ درصد بالا آمد. در بازار ارز، دلار در مقابل ارزهای مهم آسیا افت کرد. در مقابل ین ژاپن دلار اندکی تضعیف شد و به نرخ برابری ۱۰۴.۳۷ واحد بازگشت. در مقابل یوآن چین دلار با اندکی کاهش به نرخ برابری ۶.۵۵۹ واحد رسید.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=122896

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا کامنت خود را ثبت نمایید .
لطفا نام خود را وارد کنید