رحمانی فضلی: مردم به وزارت کشور اعتماد کنند پیگیر پرونده اسید پاشی های اصفهان هستیم

0
۲۷۲ بازدید

وزیر کشور با تاکید بر این که پیگیر پرونده اسید پاشی های اصفهان است از مردم خواست تا به وزارت کشور و دیگر دستگاه ها و مسوولان اعتماد کنند

به گزارش ایرنا، «عبدالرضا رحمانی فضلی» امروز – شنبه – در حاشیه اجلاس ارتقای توانمندی های شوراهای فرهنگ عمومی کشور افزود: دامنه گسترده تحقیقات برای دستگیری عاملان اسیدپاشی های اصفهان همچنان در استان اصفهان و دیگر استان ها در حال انجام است و بررسی افراد مظنون همچنان ادامه دارد.

وی، حادثه اسیدپاشی را مساله مهمی دانست و خاطرنشان کرد: رییس جمهوری از این مساله بسیار متاثر است و دستورات صریحی را به بنده و دستگاه های ذیربط ابلاغ کرد.

رییس شورای امنیت کشور همچنین از تشکیل کارگروهی متشکل از نیروی انتظامی، وزارت اطلاعات، بسیج و دادستانی برای بررسی و رسیدگی پرونده اسید پاشی اصفهان خبر داد و گفت: بنده نیز تاکنون دو بار در جلسه هیأت دولت گزارشی از وضعیت پیگیری و نتایج بررسی های اسیدپاشی ارایه کردم و هر روز نیز از طریق شورای تامین استان، پیگیر این پرونده هستم.

رحمانی فضلی یادآور شد: رییس قوه قضاییه و رییس مجلس شورای اسلامی درباره پرونده اسید پاشی اصفهان نیز تاکیداتی داشته اند.

وی تصریح کرد: پرونده اسید پاشی اصفهان همچنین هر چهارشنبه در جلسه ای با حضور معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور بررسی می شود و آخرین مدارک، اسناد و اقدامات انجام شده رسیدگی و تحلیل می شود.

وزیر کشور اظهار امیدواری کرد: این ماجرا با دستگیری عامل یا عاملان اصلی این حادثه پیگیری شود و پاسخ درستی به مردم داده شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=6837