کد خبر: 6837
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۳
گروه : ایران

رحمانی فضلی: مردم به وزارت کشور اعتماد کنند پیگیر پرونده اسید پاشی های اصفهان هستیم

رحمانی فضلی:  مردم به وزارت کشور اعتماد کنند  پیگیر پرونده اسید پاشی های اصفهان هستیم

وزیر کشور با تاکید بر این که پیگیر پرونده اسید پاشی های اصفهان است از مردم خواست تا به وزارت کشور و دیگر دستگاه ها و مسوولان اعتماد کنند

به گزارش ایرنا، «عبدالرضا رحمانی فضلی» امروز - شنبه - در حاشیه اجلاس ارتقای توانمندی های شوراهای فرهنگ عمومی کشور افزود: دامنه گسترده تحقیقات برای دستگیری عاملان اسیدپاشی های اصفهان همچنان در استان اصفهان و دیگر استان ها در حال انجام است و بررسی افراد مظنون همچنان ادامه دارد.

وی، حادثه اسیدپاشی را مساله مهمی دانست و خاطرنشان کرد: رییس جمهوری از این مساله بسیار متاثر است و دستورات صریحی را به بنده و دستگاه های ذیربط ابلاغ کرد.

رییس شورای امنیت کشور همچنین از تشکیل کارگروهی متشکل از نیروی انتظامی، وزارت اطلاعات، بسیج و دادستانی برای بررسی و رسیدگی پرونده اسید پاشی اصفهان خبر داد و گفت: بنده نیز تاکنون دو بار در جلسه هیأت دولت گزارشی از وضعیت پیگیری و نتایج بررسی های اسیدپاشی ارایه کردم و هر روز نیز از طریق شورای تامین استان، پیگیر این پرونده هستم.

رحمانی فضلی یادآور شد: رییس قوه قضاییه و رییس مجلس شورای اسلامی درباره پرونده اسید پاشی اصفهان نیز تاکیداتی داشته اند.

وی تصریح کرد: پرونده اسید پاشی اصفهان همچنین هر چهارشنبه در جلسه ای با حضور معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور بررسی می شود و آخرین مدارک، اسناد و اقدامات انجام شده رسیدگی و تحلیل می شود.

وزیر کشور اظهار امیدواری کرد: این ماجرا با دستگیری عامل یا عاملان اصلی این حادثه پیگیری شود و پاسخ درستی به مردم داده شود.