رئیس مجمع نمایندگان خوزستان در مجلس: تحقیق و تفحص از منطقه آزاد اروند و نیشکر هفت‌تپه انجام می شود

0
۲,۱۴۲ بازدید

اهواز – رئیس مجمع نمایندگان خوزستان در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: تحقیق و تفحص از سازمان منطقه آزاد اروند، شرکت نیشکر هفت‌تپه و شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان در دستور کار قرار گرفت

اهواز – رئیس مجمع نمایندگان خوزستان در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: تحقیق و تفحص از سازمان منطقه آزاد اروند، شرکت نیشکر هفت‌تپه و شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان در دستور کار قرار گرفت.

سید کریم حسینی نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی با انتشار پیامی در صفحه خود در شبکه‌های اجتماعی از جلسه مجمع نمایندگان خوزستان با رئیس دیوان محاسبات خبر داد و نوشته است: «در جلسه عصر دوشنبه مجمع نمایندگان خوزستان با رئیس دیوان محاسبات مقرر شد، تحقیق و تفحص از شرکت نیشکر هفت تپه، شرکت آب و فاضلاب خوزستان و سازمان منطقه آزاد اروند در دستور کار قرار گیرد».

تحقیق و تفحص از سازمان منطقه آزاد اروند پیش از این نیز در دوره‌های گذشته مجلس مطرح شده بود ولی به سرانجام مناسبی نرسیده بود و تنها در حد چند سخنرانی و بازدید باقی ماند و نتایج ملموس و قابل‌ذکری به مردم از آن ارائه نشد.

شرکت نیشکر هفت‌تپه نیز که در سال‌های اخیر همواره محل اعتراضات کارگری در استان خوزستان بود نیز چند سال قبل با شبهات فراوانی به بخش خصوصی واگذار شد و از آن زمان به بعد شرکت روزهای خوبی را تجربه نکرد.

شرکت آب و فاضلاب خوزستان نیز به دلیل وجود مشکلات بی‌شمار تنش‌های آبی در محدوده خود مورد توجه نمایندگان برای انجام تحقیق و تفحص قرار گرفته است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=109230