رئیس ائتلاف اقتصادی بنگاه‌های کوچک و متوسط انقلاب اسلامی مطرح کرد: استفاده از نظرات بخش خصوصی در تصمیم گیری های اقتصادی

0
۶۷۲ بازدید

علی فاضلی در نشست تحلیل وضعیت اقتصاد کشور بر اهمیت حضور و نقش آفرینی فعالان اقتصادی و استفاده از نظر و مشاوره ایشان در سیاست‌گذاری و تصمیم‌گیری‌های اقتصادی تاکید کرد.

علی فاضلی در نشست تحلیل وضعیت اقتصاد کشور بر اهمیت حضور و نقش آفرینی فعالان اقتصادی و استفاده از نظر و مشاوره ایشان در سیاست‌گذاری و تصمیم‌گیری‌های اقتصادی تاکید کرد.

رئیس ائتلاف اقتصادی بنگاه‌های کوچک و متوسط انقلاب اسلامی در نشست جمعی از  نخبگان اقتصادی کشور با غلامعلی حدادعادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و عزت‌الله اکبری تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: امروز شرایط اقتصاد کشور به گونه‌ای است که باید تمام نیروهای اقتصادی کشور بدون قید و بندها و گرایش‌های سیاسی، متحد شده و برای کمک به اقتصاد کشور وارد میدان شوند.

وی وجود بیش از سه میلیون بنگاه در کشور را ظرفیت بالایی برای اقتصاد کشور دانست و تصریح کرد: بیش از یک چهارم بنگاه‌های کشور را واحدهای صنعتی و صنوف تولیدی تشکیل می دهند که در صورت رفع موانع و حذف قوانین موازی و متعدد بازدارنده می توانند منویات مقام معظم رهبری مبنی بر رونق و جهش تولید را اجرایی کنند.

فاضلی ادامه داد: صنعتگران، تولیدکنندگان و نخبگان جوان کشورمان اثبات کردند که می توانند کشور را از واردات بسیاری محصولات بی نیاز کنند و از فشار تحریم ها، فرصت آفرینی کنند.

عضو هیأت رئیسه اتاق اصناف تهران با اشاره به اینکه نمی توان برخی مشکلات که تحریم های خصمانه بر کشور تحمیل کرده است را انکار کرد، اظهارداشت: در مقابل باید این را هم بپذیریم که تحریم فرصتی فراهم کرد تا بسیاری ازظرفیت های شکوفا شود و صنعت کشورمان با خودباوری محصولاتی را تولیدکردند که سال ها برای تأمین آنها به واردات وابسته بودیم.

وی در پایان از حمایت های رئیس کمیسیون صنایع و معادن از ائتلاف اقتصادی بنگاه‌های کوچک و متوسط انقلاب اسلامی قدردانی کرد و از عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام دعوت کرد تا با حضور در جمع اعضای شورای مرکزی با ساختار، برنامه ها و اهداف ائتلاف آشنا شود.

در این نشست عزت‌الله اکبری تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس نیز با ارزشمند خواندن اقدام جمعی از فعالان صنفی اقتصادی کشور برای ایجاد و شکل گیری ائتلاف، علی فاضلی رئیس ائتلاف را به عنوان مشاور کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی منصوب کرد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=128124

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا کامنت خود را ثبت نمایید .
لطفا نام خود را وارد کنید