رئیس مجلس : هیچ کشوری جرأت نمی‌کند در برابر ایران رفتار ناشایست داشته باشد

0
۲۵۵ بازدید


رئیس مجلس شورای اسلامی در جمع مردم ساری گفت: هیچ کشوری جرأت نمی‌کند در برابر ایران رفتار ناشایست داشته باشد.
به گزارش   مهر، علی لاریجانی در جمع مردم ساری با تبریک عید غدیر گفت: مفتخریم که مردم ایران اسلامی عید غدیر را درک کردند.
وی با بیان اینکه بسیاری از مشکلاتی که بعد از پیامبر به وجود آمد به دلیل عدم توجه به وصیت پیامبر درباره واقعه غدیر بود، افزود: در طول ۱۴ قرن اخیر بسیاری از خون‌های ریخته شده به دلیل عدم توجه به سفارش پیامبر اکرم(ص) بود.
علی لاریجای با اشاره نابسامانی در منطقه و کشورهای همسایه گفت: امروز نابسامانی در دنیای اسلام بسیار زیاد است، منطقه ما شرایط نابسامانی دارد و دلیل آن عدم توجه به ولایت و معارف اسلامی است.
رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: موجودات بدخیمی به نام داعش و تکفیری‌ها به جان مسلمانان افتاده‌اند، این افراد منافق کسانی هستند که باید سلاح‌شان را به سمت مستکبران بگیرند شیعه‌کشی در منطقه راه انداختند.
وی افزود: بدترین رخداد برای شیعیان در حال حاضر انجام می‌شود. اگرچه موجودات بدخیم و تروریست به مسیحیان و اهل سنت نیز رحم نکردند، زیرا این جریان وحشی هیچ اعتقادی به خداوند ندارند.
لاریجانی ضمن تاکید بر اینکه باید سابقه تاریخی غدیر را بشناسیم، گفت: غدیر راه اتحاد و عزت مسلمانان است و سبب تمسک به اهل بیت می‌شود.
 وی افزودک ما مفتخریم که جزء شیعیان هستیم و معارف اهل بیت در کشور ما اجرا می‌شود.
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اگر ملت ما ‌علیه آمریکا و غرب عزتمندانه ایستادگی کرد به دلیل علاقه‌ای است که به اهل بیت داشت بود.
لاریجانی ادامه داد: روش اهل بیت در کشور ما باید ادامه پیدا کند و راه رستگاری ملت ایران در پیروی از فرهنگ غدیر است.
وی با بیان اینکه دلیل پشت پا گذاشتن مشکلات به دلیل وحدت و اطاعتی که از ولایت وجود داشت بود، افزود: ایران جزیره بسیار باثبات و امن در جهان است، هیچ کشوری جرأت نمی‌کند در برابر ایران رفتار ناشایست داشته باشد، ایران کشور قدرتمند و امن است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=5795