بانک مسکن:

دیدار عضو هیات مدیره بانک مسکن با قائم مقام آستان قدس رضوی

0
۱۰۴ بازدید

عضو هیأت مدیره بانک در دیدار با قائم مقام آستان قدس رضوی از آمادگی بانک مسکن در جهت تأمین مالی پروژه های مسکونی این آستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا و به نقل از روزنامه جهان اقتصاد، این مطلب را محسن فاضلیان عضو هیأت مدیره بانک مسکن در نشستی که به منظور توسعه تعامل با قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی برگزار شد بیان کرد.فاضلیان در این جلسه با تأکید بر فعالیت بانک مسکن به عنوان تنها بانک دولتی و تخصصی در حوزه مسکن و ساختمان، به نقش حوزه مسکن در ایجاد رونق اقتصادی و همچنین اشتغال اشاره کرد.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به فعالیت های گروه مالی بانک و همچنین گروه سرمایه گذاری مسکن در تأمین مالی پروژه های کلان ساختمان ، به ارائه گزارشی از عملکرد این گروه ها پرداخت. فاضلیان در بخش دیگری از سخنان خود به ظرفیت های شرکت سرمایه گذاری مسکن در حوزه ساخت و ساز اشاره کرد.

در ادامه این جلسه مالک رحمتی قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی با تقدیر از اقدامات بانک مسکن در حوزه تأمین مالی مسکن و ساختمان، توسعه تعامل فی مابین به ویژه در جهت تأمین مسکن پرسنل آستان قدس رضوی را خواستار شد.سپس مصطفی تقوی مدیر شعب استان طی سخنانی از آمادگی این مدیریت شعب استان برای ارائه خدمات به مجموعه آستان قدس رضوی، کارکنان، همچنین شرکت های زیرمجموعه این آستان خبر داد.

وی در ادامه سخنان خود به سهم ۹ درصدی مدیریت خراسان رضوی از مجموع تسهیلات پرداختی شبکه بانکی استان و همچنین سهم ۶۰ درصدی در تأمین مالی بخش مسکن و ساختمان استان اشاره کرد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=149084

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here