دلار یک قدم تا ۲۵ هزار تومانی شدن + جدول

0
۲۷۲ بازدید

قیمت دلار امروز ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان، یورو ۲۹ هزار و ۲۰۰ تومان اعلام شد.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۱میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۵۰ هزار تومان است. همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم سکه بهار آزادی ۵میلیون و ۶۵۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و سکه گرمی یک‌میلیون و ۷۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۱۸ عیار در هر گرم هم یک میلیون و ۱۱۳ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴ عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۴۸۵ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۸۲۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۹۳۴دلار معامله می‌شود.

گفتنی است، قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۳۲ درصد کاهش به ۱۹۲۷ دلار و ۴۷ سنت رسید. قیمت طلا در معاملات آتی امروز و برای تحویل در ماه دسامبر نیز با ۰.۰۱ درصد کاهش به ۱۹۳۴ دلار و ۱۰ سنت رسید.

در بازار آزاد هم‌اکنون قیمت دلار با افزایش نسبت به قیمت های پایانی روز کاری قبل ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان، یورو ۲۹ هزار و ۲۰۰ تومان و درهم امارات ۶ هزار و ۸۶۰ تومان اعلام شده است. صرافی‌های بانک‌ها امروز سه‌شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با ثبات نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۲ هزار و ۶۰۰ تومان اعلام کرده‌اند.

این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان خریداری می‌کنند. طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها نیز بدون تغییر نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۶ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو در این صرافی‌ها ۲۶ هزار و ۷۰۰ تومان درج شده است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=111697