دشمنان از پیشرفت اسلام می‌ترسند

0
۳۱۴ بازدید

تعدادی از دانش‌آموزان با تجمع اعتراض‌آمیز مقابل سفارت فرانسه ضمن محکومیت هتک حرمت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر عظیم‌الشأن اسلام(ص)، آن را همسان با تفکرات گروه داعش برشمردند

تجمع جمع کثیری از دانش‌آموزان عضو اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان از شهر تهران و شهرهای تابعه در طی هتک حرمت نشریه فرانسوی «شارلی ابدو» نسبت به «پیامبر بزرگ اسلام (ص)» امروز مقابل سفارت فرانسه در تهران برگزار شد.

در این تجمع دانش‌آموزان با حمل دست‌نوشته‌ها و شعارهایی با مضامین «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر فرانسه»، «لا إله إلا الله» «فرانسه خجالت خجالت» مراتب اعتراض خود را نسبت به بی‌حرمتی این نشریه فرانسوی به مقام شامخ پیامبر اسلام(ص) ابراز داشتند.

حامد علامتی، دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی‌ دانش‌آموزان در این تجمع اعتراض‌آمیز در سخنانی اظهار داشت: تردیدی نیست نام زیبا و شخصیت بزرگ پیامبر اسلام(ص) امروز بیش از همه در عمق دل‌ها نفوذ کرده است و جهان امروز تشنه اخلاق است و آن را در سرچشمه‌ای به نام محمد(ص) جستجو کند.

وی ادامه داد: دانش‌آموزان حاضر به نمایندگی از دانش‌آموزان ایران اسلامی همصدا با ملت ایران و مسلمانان آزادی‌خواه جهان ضمن محکومیت سناریوی پاریس و توهین نشریه فرانسوی که تحت تأثیر حمایت بی‌دریغ دولت فرانسه است، این اقدام را به شدت محکوم می‌کند.

اقدامات موهن، تقلای ذلیلانه در برابر موج عظیم اسلام خواهی است

علامتی افزود: دانش‌آموزان بدانند اقدامات موهن و همه اقدامات اسلام‌ هراسانه چیزی جز تقلای ذلیلانه در برابر موج عظیم اسلام خواهی مقابل افول تمدن غرب نیست.وی اضافه کرد: چه کسی است که نداند دعوت از نتانیاهوی کودک‌کُش در صف تظاهرات ضد صهیونیستی و چاپ مجدد کاریکاتور توهین‌آمیز نشریه فرانسوی توصیه آمریکا بوده و سناریوی از پیش تعیین شده است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=9399