در دیدار ۷حزب با هاشمی رفسجانی مطرح شد: تاکید رئیس مجمع تشخیص بر حضور احزاب در دستگاه‌های اجرایی

0
۲۴۵ بازدید

دبیر کل حزب آبادگران جوان ایران اسلامی گفت: صبح امروز به مناسبت روز دانشجو ۷حزب با هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار کردند.

حسن بیادی دبیر کل حزب آبادگران جوان ایران اسلامی در گفتگو با مهر، به دیدار ۷حزب اصولگرا، اصلاح طلب و مستقل با آیت الله هاشمی رفسنجانی اشاره کرد و گفت: حزب ایران اسلامی، جمعیت مستقل ایرانی اسلامی، جمعیت جوانان انقلاب اسلامی، جامعه اسلامی فرهنگیان، جمعیت فدائیان اسلام، جمعیت آبادگران جوان، و حزب فرزندان ایران صبح امروز با رئیس مجمع تشخیص نظام دیدار کردند.

وی افزود: در این دیدار آیت الله هاشمی تحلیلی درباره روز دانشجو داشت و تاکید کرد که همانند قبل از انقلاب، دانشجویان باید در صحنه حضور داشته باشند.

بیادی به سخنان هاشمی رفسنجانی درباره نقش روشنگری دانشجویان در جامعه اشاره کرد و گفت: به گفته هاشمی رفسنجانی جامعه ما باید از نظرات و دیدگاههای روشنگرایانه دانشجویان استفاده کند.

دبیر کل حزب آبادگران جوان ایران اسلامی به تاکید هاشمی رفسنجانی بر تقویت احزاب در جامعه اشاره کرد و یادآور شد: آقای هاشمی بر حضور تاثیرگذار و پررنگ احزاب بر دستگاههای اجرایی اشاره کرد و تاکید داشت حضور احزاب در دستگاههای اجرایی سبب پاسخگویی عملکرد به مردم می شود.

وی همچنین گفت: هاشمی بر رعایت قانون و رقابت سالم در انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال ۹۴تاکید کرد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=7801