کد خبر: 6511
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۳
گروه : ایران

دری‌نجف‌آبادی ملتی که در مکتب حسین(ع) تحصیل کرده زیر بار ستم نمی‌رود

دری‌نجف‌آبادی  ملتی که در مکتب حسین(ع) تحصیل کرده زیر بار ستم نمی‌رود

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: اسرائیل، آمریکا و انگلیس باید بدانند ملتی که در مکتب امام حسین(ع) تحصیل کرده زیر بار ستم نمی‌رود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه مرکزی آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی در میان تجمع‌کنندگان اراکی بر لزوم توجه به اخلاص در تمامی امور بویژه برگزاری مراسم عزاداری سیدالشهدا(ع) تأکید کرد و افزود: جوانان و نوجوانان باید به انجام امور در راستای قرب الهی عادت کنند.

وی با بیان این‌که «خداوند اجر نیکوکاران را ضایع نخواهد کرد» افزود: در قرآن کریم در ده‌ها آیه بر این نکته مهم تأکید شده است.

وی آرامش، طمأنینه و آسایش معنوی را از دستاوردهای اخلاص در امور عنوان کرد و با اشاره به روز 13 آبان افزود: حوادث بزرگی به نام امام حسین(ع) و در پیروی از مکتب ایشان در ایران اسلامی به وقوع پیوسته که هر یک از بزرگترین حوادث تاریخ بوده‌اند و از میان آن‌ها می‌توان به افشاگری امام راحل علیه قانون استکباری کاپیتولاسیون اشاره کرد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با بیان این‌که «فریادهای امام راحل در آنروز ادامه فریادهای استکبارستیزانه امام حسین(ع) در کربلا بود» افزود: اسرائیل، آمریکا و انگلیس باید بدانند ملتی که در مکتب امام حسین(ع) تحصیل کرده زیر بار ستم نمی‌رود.

وی افزود: پس از پیروزی انقلاب، مبارزه با آمریکا ادامه یافت و امام در آن سال‌ها ایستادگی در برابر ظلم و ستم را به ما آموخت و نقشه‌های مستکبران را نقش بر آب کرد.

وی سفارت آمریکا را مرکز برنامه‌ریزی جهت توطئه علیه انقلاب نوپای اسلامی توصیف کرد و افزود: حق ماست که 13 آبان و روز تسخیر لانه جاسوسی را روز آزادگی و آزادی قلمداد کنیم.