درج نماد سرمایه‌گذاری استان قزوین در بورس تهران

0
۲۸۸ بازدید

شرکت سرمایه گذاری استان قزوین با سرمایه ۵۹,۵۳۶ میلیارد ریال با نماد «وسقزوین» به عنوان بیست و هشتمین شرکت سرمایه گذاری استانی در فهرست نرخ های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شد.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، مدیریت پذیرش اوراق بهادار شرکت بورس تهران اعلام کرد: در راستای اجرای ابلاغیه مقام معظم رهبری به تاریخ ۹/۲/۱۳۹۹ و آیین نامه اجرایی آزاد سازی سهام عدالت مصوب ۴/۵/۱۳۹۹ شورای عالی بورس و اوراق بهادار، بر اساس مصوبه جلسه مورخ ۱۲/۶/۱۳۹۹ هیئت پذیرش، با پذیرش شرکت سرمایه‌ گذاری استان قزوین به عنوان بیست و هشتمین شرکت سرمایه گذاری استانی و پانصد و هشتاد و هفتمین شرکت در بورس اوراق بهادار تهران موافقت شد.

این شرکت در گروه «سرمایه‌گذاری‌ها» و بخش «سایر واسطه‌گریهای مالی» با کد صنعت ۵۶۹۹ و نماد «وسقزوین، Vaseghazvin» در فهرست نرخ های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج گردید.

شایان ذکر است که شرکت سرمایه ‌گذاری استان قزوین از تاریخ ۳۱/۱/۱۴۰۰ تحت شماره ۱۱۸۰۹ به عنوان ناشر نزد سازمان بورس و اوراق بهادار ثبت شده است. همچنین مدارک و مستندات و اطلاعات مالی شرکت مذکور در سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران(کدال) افشا شده است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=138709

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here