خودرو ارزان می شود

0
۱۵۸ بازدید

نایب رییس اتحادیه‌ نمایشگاه‌داران خودرو گفت: تصور کسانی که می‌خرند این است که قیمت بازهم بالا خواهد رفت اما من فکر می‌کنم که قیمت از این بالاتر نرود و احتمال خیلی زیاد این قیمت‌ها سقوط کند.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از ایلنا، نعمت‌الله کاشانی‌نسب در مورد وضعیت بازار خودرو گفت: بازار قفل است و هیچ خرید و فروشی انجام نمی‌شود، قیمت‌ها همچنان بالا است ولی هیچ معامله‌ای انجام نمی‌شود. قیمت‌ها همه کاذب است و هر کسی هرچه می‌خواهد قیمت‌گذاری می‌کند.

البته وزیر جدید قول‌هایی داده‌اند که امیدواریم موثر باشد. وی ادامه داد: اگر نظارت‌های دقیقی انجام شود، همچنین تولیدات دو شرکت بالا برود و نظارت روی توزیع انجام شود؛ قیمت‌ها کاهش و وضعیت بهتر می‌شود. کاشانی نسب تصریح کرد: بیشتر بازار کاذب است شاید فقط ۱۰ درصد خریداران، مصرف‌کننده‌ی واقعی باشند.

همه می‌خرند و نگه می‌دارند. تصور کسانی که می‌خرند این است که قیمت بازهم بالا خواهد رفت اما من فکر می‌کنم که قیمت از این بالاتر نرود و احتمال خیلی زیاد این قیمت‌ها سقوط کند. وی افزود: یعنی مقدار زیادی از قیمت کاهش می‌یابد چون قیمت‌ها بی‌رویه بالا است و فکر نمی‌کنیم که بیشتر از این بالا برود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=116171