خواب انتخاباتی بازار فولاد کشور

0
۶۸۵ بازدید

رسول شاهپوری، کارشناس معاملات بورس کالا در کارگزاری مبین سرمایه –  روز سه شنبه  تالار شیشه ای، شاهد معامله  ۱۴۴۰۸۶ تن کالا به ارزش ۲۹۳۸۹۸۹  میلیون ریال بود.

محصولات صنعتی و معدنی

در تالار محصولات صنعتی روز سه شنبه  شاهد معامله ۶۶۷۸۰ تن انواع تختال فولاد مبارکه و شمش فولاد خوزستان بود. فولاد مبارکه ۴۰ هزار تن تختال عرضه کرد. ارزش کا معاملات این تالار ۹۹۰۷۲۸ میلیون ریال بود.

محصولات پتروشیمی

تالار محصولات پتروشیمی و فراورده های نفتی بورس کالای ایران با معامله ۴۰۰۲۲ تن انواع محصولات به ارزش کل ۱۵۲۴۹۸۰ میلیون ریال به کار خود پایان داد.پلی پرو پیلن نساجی و شیمیایی و… از کالاهای معامله شده در این تالار بود.

محصولات کشاورزی

تالار محصولات کشاورزی در روز سه شنبه  میزبان داد و ستد ۳۴۵۵ تن محصول به ارزش ۸۹۰۱۷ میلیون ریال بود. در این تالار  شکر سفید و روغن خام سویا مورد معامله قرار گرفته بود.

جوّ بازار

در معاملات روز سه شنبه؛ شاهد داد و ستد محصولات مختلف در تالار های کشاورزی، پتروشیمی و صنعتی بودیم.

هم‌اکنون به علت کاهش قیمت سنگ‌آهن و زغال‌سنگ، فولاد نیز وارد فاز کاهش قیمت شده است. در سال جاری تقاضا در بازار فولاد کشور نسبت به سال گذشته از تغییر چندانی برخوردار نخواهد بود، مگر اینکه شاهد اتفاقاتی در عرصه امنیت بین‌الملل و تاثیر آن بر بازار جهانی و به دنبال آن ایران نظیر اتفاقی در شبه جزیره کره باشیم.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=60243