در آیینی با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم؛

خانه کتاب قشم افتتاح شد

0
۱,۰۰۷ بازدید

خانه کتاب قشم با حضور حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مدیران این سازمان در محل مجتمع تجاری فردوسی شهر قشم افتتاح شد.

به گزارش روزنامه جهان اقتصاد به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم ، هاجر مظاهری، مدیر خانه کتاب قشم در حاشیه این آیین در جمع خبرنگاران، برآورده کردن نیازهای فرهنگی، آموزشی و سرگرمی اقشاری از مردم قشم را دلیل اصلی راه‌اندازی این مکان فرهنگی در یک مجتمع تجاری اعلام کرد. 

وی با اشاره به اینکه در خانه کتاب قشم به‌غیراز کتاب، انواع بازی‌های فکری نیز به علاقه‌مندان بخصوص کودکان و نوجوانان قشم عرضه می‌شود، تصریح کرد: در این مکان محلی برای برگزاری جلسات انجمن‌های فرهنگی ادبی ازجمله انجمن قلم، انجمن شعر و انجمن‌های مختلف هنری و حرفه‌ای در نظر گرفته‌شده است تا به‌طور مستمر میزبان فرهیختگان ادبی و هنری قشم باشیم.

به گفته مظاهری آموزش رایگان بازی‌های فکری به کودکان و نوجوانان در محل غرفه‌های این خانه کتاب و همچنین در نظر گرفتن غرفه‌ای برای عرضه محصولات صنایع‌دستی قشم از دیگر امکانات این مکان فرهنگی است.

گفتنی است خانه کتاب قشم با مساحت ۷۰۰مترمربع شامل هشت غرفه کتاب و ۱۱غرفه بازی‌های فکری در مجتمع تجاری فردوسی قشم راه‌اندازی شده است. در غرفه‌های کتاب انواع کتاب با مضمون مذهبی، کودک و نوجوان، روانشناسی، کمک‌آموزشی، ادبیات، رمان‌های ایرانی و خارجی و کتاب‌های شعر عرضه می‌شود.

در خانه کتاب قشم که همه‌روزه از ساعت ۹صبح تا ۱۱شب و ۱۴تا ۲۱ در روزهای تعطیل دایر است، کتاب‌ها با ۱۰الی۳۵درصد و بازی‌های فکری با ۵الی ۱۵درصد تخفیف هم‌زمان با برگزاری جشنواره کتاب ارائه می‌شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=124915

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا کامنت خود را ثبت نمایید .
لطفا نام خود را وارد کنید