خانه نمایش « ایستگاه آخر» می شود

0
۷۳۹ بازدید

به گزارش جهان اقتصاد، با آغاز پنجمین جشنواره تئاتر شهر، نمایش «ایستگاه آخر» به نویسندگی و کارگردانی محمود اکبرشاهی، که در قالب یک اثر کارگاهی در کلاس های آموزشی مدرسه تئاترجشنواره تئاترشهر تولید شده، در روزهای ۲۳- ۲۴ و ۲۵ شهریور ماه  در خانه نمایش به روی صحنه می رود .

در«آخرین ایستگاه»، که با محوریت مشکلات شهری و زندگی اجتماعی در چندین اپیزود اجرا خواهد شد ؛ شخصیت های داستانی کتابهای یک مرد نویسنده بر علیه او شورش می کنند  و از او می خواهند داستانی  بنویسد که در شهری آرمانی اتفاق بیفتد و در آن زندگی شهروندی رویایی وجود داشته باشد .

نیما جوان، نادیا جوان، فاطمه عرب کرمانی، علی لطفی، محمد جباران، مهدی زمانی، مرجان باجلان، فاطمه نورکامی، نگین شیخی، نازنین شیخی و مانیا شیدایی به عنوان بازیگر در این نمایش حضور دارند و از دیگر عوامل گروه می توان به گروه نوازندگان: فرزاد خان اشرفی، حاتم لایق و محمد سکاک، صوت آرایی: ابراهیم رنجکش و طراحی گرافیک: وحید مقیمی اشاره کرد.

نمایش «آخرین ایستگاه » به کارگردانی محمود اکبرشاهی در پنجمین جشنواره تئاتر شهر در سه روز یاد شده ساعت ۱۹ میزبان علاقه مندان به هنر تئاتر خواهد بود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=40209