حضور ۹۳ شرکت خارجی در نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه ایران

0
۳۳۶ بازدید
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

گروه تولید:صنعتگران، تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی حوزه صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر از شهرهای مختلف کشورمان و کشورهای خارجی، از ۲۸ تا ۳۱ تیرماه در تهران گردهم میآیند تا ضمن تبادل اطلاعات، زمینه های مبادلات تجاری و صادراتی را فرآهم کنند.

در حال حاضر برخی از گروههای کالایی تولیدی شرکت های ایرانی از جمله انواع شیرآلات بهداشتی، اجاق گاز، سینک ظرفشویی، هود آشپزخانه و ظروف غذاخوریبه کشورهای آفریقایی، آسیای میانه، عراق ، برخی کشورهای حوزه خلیج فارس و تعدادی از کشورهای آسیایی صادر می شود.

کیفیت تولیدات این حوزه صنعتی کشورمان طی چند سال اخیر بهبود چشمگیری یافته و این موضوع به خوبی در محصولاتی که در بازار عرضه میشود قابل ملاحظه است. اما متأسفانه ورود کالاهای مشابه از کشورهای چین، تایوان و ترکیه موجب کاهش فعالیت تعدادی از واحدهای تولیدی تازه تأسیس شده است و متاسفانه برخی واحدها نیز در کنار فعالیت تولیدی خود به واردات کالا از این کشورها روی آورده اند. از سوی دیگر افزایش هزینه مواد اولیه و گران بودن تکنولوژی تولید، مشکلی دیگری برای تولیدکنندگان این حوزه است

بسیاری از کشورها با حمایت کامل از تولیدکنندگان صنایع حوزه آشپزخانه، زمینه توسعه این صنعت را در کشور خود فراهم کرده اند و در همین زمینه نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه همه ساله در کشورهای پیشرفته و صنعتی همچون آلمان، آمریکا، فرانسه، روسیه، انگلستان، ژاپن و حتی امارات متحده عربی و ترکیه برگزار می شود تا کمکی برای توسعه این حوزه باشند.

در کشور ما نیز ۱۴ سال است که همین نمایشگاه و با عنوان نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر برگزار می شود.

در چهاردهمین نمایشگاه ،که امسال با استقبال چشمگیر شرکت های مختلف مواجه شده، بیش از ۲۵۵ شرکت داخلی و خارجی حضور دارند و جدیدترین تولیدات و خدمات خودشان را به نمایش می گذارند.

در کنار ۱۶۲ شرکت داخلی شرکت کننده؛۹۳ شرکت خارجی از کشورهای یونان،جمهوری چک، انگلستان،سوئیس، آمریکا،روسیه، امارات متحده عربی ، ترکیه، فنلاند، چین ، فرانسه، ایتالیا، آلمان واسپانیا نیز حضور دارند.

تعداد شرکت های خارجی و نیز فضای تحت پوشش بخش خارجی این نمایشگاه نسبت به سال گذشته ۱۰۶ درصد رشد نشان میدهد که این نشان دهنده تمایل و استقبال بسیار مطلوب شرکتهای خارجی برای حضور در این حوزه صنعتی کشورمان است.

این نمایشگاه از ۲۸ تا ۳۱ تیرماه هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۸ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان خواهد بود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=36372