حباب سکه به ۶۵۰ هزار تومان رسید

0
۱۷۰ بازدید

این کارشناس بازار طلا گفت: بنابراین بازار در آرامش و با کمترین نوسان بوده، بطوریکه کاهش تقاضا در جریان است و حباب سکه نیز به ۶۵۰ هزار تومان رسیده است.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از ایلنا، محمد کشتی‌آرای در مورد آخرین وضعیت بازار طلا و سکه اظهار داشت: تقریبا در یکسال اخیر شاهد ثبات نسبی در بازار هستیم که آن نیز ناشی از ثبات در بازار ارز است. این درحالی است که در روزهای پایانی سال میلادی هستیم.

وی افزود: بنابراین بازار در آرامش و با کمترین نوسان بوده، بطوریکه کاهش تقاضا در جریان است و حباب سکه نیز به ۶۵۰ هزار تومان رسیده است. نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر با اشاره به نرخ انواع سکه گفت: در حال حاضر نرخ هر قطعه سکه تمام با طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان، سکه تمام با طرح جدید ۱۱ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان است که نسبت به روز گذشته بدون تغییر بوده است.

وی افزود: همچنین نرخ نیم سکه ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و سکه های گرمی نیز ۲ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان است. به گفته کشتی آرای؛ نرخ هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۹۲۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز یک میلیون و ۱۳۷ هزار تومان است.

این کارشناس بازار طلا در مورد پیشنهاد مرکز پژوهش های مجلس مبنی بر اخذ مالیات با نرخ استاندارد از سایر اجزای طلای زینتی گفت: این مالیات بصورت موقت پیش از این هم وجود داشت و حالا بدنبال دائمی کردن آن هستند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=125873