کد خبر: 111359
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۹

جزئیات مظنه‌گیری اوراق مرابحه عام دولت اعلام شد

جزئیات مظنه‌گیری اوراق مرابحه عام دولت اعلام شد

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از ایلنا، فرابورس اعلام کرد: پیرو اطلاعیه ۱۵ شهریور ماه ۹۹ این شرکت نمادهای معاملاتی مظنه‌ پذیره‌نویسی اوراق دولتی (مظنه۱) با نمونیک QM۲Q۱، (مظنه۳۱) با نمونیک QM۳Q۱، (مظنه۴۱) با نمونیک QM۴Q۱ و (مظنه۵۱) با نمونیک QM۵Q۱ امروز یکشنبه ۱۶ شهریور ماه ۹۹ تا ساعت ۱۲:۰۰ آماده مظنه‌گیری است.

بر این اساس از کلیه نهادهای مالی واجد شرایط از جمله شرکت‌های تامین سرمایه، صندوق‌های سرمایه‌گذاری، صندوق های بازنشستگی و همچنین شرکت‌های بیمه‌ای دعوت می‌شود، تقاضاهای خود شامل تعداد اوراق و مبلغ مورد درخواست را در نمادهای (مظنه۱)، (مظنه۳۱)، (مظنه۴۱) و (مظنه۵۱) ثبت کنند.

افزون بر این توجه به موارد ذیل ضروری است: نماد (مظنه۱) مربوط به اوراق مرابحه عام دولت در نماد معاملاتی (اراد۴۵۱)، نماد (مظنه ۳۱) مربوط به اوراق مرابحه عام دولت در نماد معاملاتی (اراد۴۷۱)، نماد معاملاتی (مظنه ۴۱) مربوط به اوراق مرابحه عام دولت در نماد معامله ۵۱) مربوط به اوراق مرابحه عام دولت در نماد معاملاتی (اراد۴۹۱) است.

همچنین تاریخ سررسید در نماد معاملاتی (مظنه۱) ۲۱ مهر ماه ۱۴۰۱، (مظنه۳۱) ۴ آبان ماه ۱۴۰۰، (مظنه۴۱) ۱۲ آذر ماه ۱۴۰۰ و (مظنه۵۱) ۱۲ شهریور ماه ۱۴۰۲ است. از سویی دیگر متقاضیان باید قیمت مدنظر خرید خود را در یک سفارش وارد سامانه کنند. افزون بر این کلیه سفارش‌ها باید به صورت معتبر تا لغو در سامانه ثبت شود.

اطلاعیه مظنه‌گیری اوراق مرابحه عام دولت

برچسب ها : فرابورس مرابحه