ثبت نام نهایی الکامپ بیست و سوم اول خرداد ماه آغاز شد

0
۶۰۴ بازدید

ثبت نام و جانمایی نهایی حضور در الکامپ بیست سوم از روز یکم خردادماه آغاز شد.

گروه بازار

ثبت نام و جانمایی نهایی حضور در الکامپ بیست سوم از روز یکم خردادماه آغاز شد.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از‌ روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، به اطلاع متقاضیان علاقمند به حضور در نمایشگاه الکامپ بیست و سوم که مرحله پیش ثبت‌نام را انجام داده‌اند، می‌رساند از روز اول خرداد ثبت‌نام و جانمایی قطعی آغاز شده‌است.

تایید پیش ثبت نام شرکت‌ها از روز اول خرداد باتوجه به اولویت زمان پیش ثبت‌نام و زمینه فعالیت مرتبط با نمایشگاه آغاز و از طریق ایمیل به شرکت‌ها اطلاع رسانی می‌شود.

طبق روال سال‌های گذشته متقاضیانی که فضایی بیش از ۶۰ مترمربع را در مرحله پیش ثبت‌نام درخواست کردند، درصورت تایید ستاد برگزاری با متراژ و حضور شرکت متقاضی باتوجه به زمینه فعالیت آن شرکت، جهت جانمایی حضوری دعوت خواهند‌شد تا نسبت به جانمایی قطعی اقدام‌شود.

متقاضیانی که در مرحله پیش ثبت‌نام فضایی کمتر از ۶۰ متر مربع را ثبت‌کردند، براساس الویت زمانی پیش ثبت‌نام، ایمیل فعال شده و باید ضمن مراجعه به سایت iran-elecomp.com نسبت به ارسال مدارک، درخواست متراژ تایید شده از سوی ستاد و پرداخت هزینه غرفه اقدام کنند. این شرکت ها با توجه به اولویت زمان پرداخت هزینه از سوی ستاد برگزاری جانمایی خواهند شد.

تمامی شرکتهای متقاضی، باید ۷۲ ساعت پس از آنکه ایمیل شان فعال شد، نسبت به واریز وجه طبق پیش فاکتوری که از طریق سایت الکامپ قابل مشاهده است، اقدام کنند. درغیراین صورت ثبت نام آنها لغو تلقی میشود و سایر متقاضیانی که در لیست رزرور قرار دارند، فعال خواهندشد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=60706