تولید نفت شیل آمریکا به بالاترین رقم رسید

0
۱۹۱ بازدید

تولید نفت شیل این کشور در پایان تابستان سال جاری تا ۸.۱ میلیون بشکه در روز افزایش یابد که بالاترین رقم از ماه مه سال گذشته است.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، اداره اطلاعات انرژی آمریکا در گزارش ماهانه خود اعلام کرد انتظار می رود تولید نفت شیل این کشور در پایان تابستان سال جاری تا ۸.۱ میلیون بشکه در روز افزایش یابد که بالاترین رقم از ماه مه سال گذشته است.

 این پیش بینی با توجه به رشد تولید در حوزه پرمین، بزرگترین ساختار شیل آمریکا انجام شده است. تخمین زده می‌شود تولید در این حوزه ۴۹ هزار بشکه در روز در ماه سپتامبر افزایش یابد و کاهش تولید در در حوزه باکن و سایر میادین را جبران کند.

انتظار می‌رود تولید در حوزه پرمین در ماه سپتامبر، آخرین ماه تابستان، به ۴.۸ میلیون بشکه در روز برسد یعنی بالاترین رقم از مارس ۲۰۲۰.

ولی تولید در ایگل فورد در جنوب تگزاس احتمالاً ۵ هزار بشکه در روز کاهش یافته و به ۱.۰۵ یک میلیون بشکه در روز می‌رسد. انتظار می‌رود تولید در داکوتای شمالی و مونتانا هم شاهد کاهش هزار بشکه‌ای تا ۱.۱۴ میلیون بشکه در روز باشد.

شرکت‌های انرژی آمریکا به دنبال بهبود قیمت نفت، فعالیت‌های حفاری خود را افزایش داده‌اند.

تعداد چاه‌های نفت آمریکا ۱۰ حلقه در هفته گذشته افزایش یافته و به ۳۹۷ رسیده است یعنی بالاترین رقم از آوریل ۲۰۲۰.

طبق گزارش اداره اطلاعات انرژی آمریکا، کل تولید گاز این کشور ۰.۱۶ میلیارد فوت مکعب در روز در ماه سپتامبر افزایش خواهد داشت و به ۸۶.۱ میلیارد فوت مکعب می‌رسد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=151061