سازمان منطقه آزاد کیش

تولید دوچرخه دریایی جدید باتلاش یک شرکت دانش بنیان در کیش

0
۱۶۶ بازدید

یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در مرکز نو آوری کیش، موفق به ساخت دوچرخه دریایی شد.

به گزارش روزنامه جهان اقتصاد به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، شرکت بازو صنعت هوشمند با حمایت مرکز نوآوری کیش و همراهی موسسه ورزش و تفریحات سالم، برای توسعه گردشگری واقتصاد دریا محور، مراحل ساخت اولین دوچرخه دریایی را با موفقیت به پایان رساند .

بر اساس این گزارش مراحل ارزیابی و آزمایش این محصول دانش بنیان، با حضورمسئولان ورزش کیش با موفقیت انجام شد تا بزودی تولید انبوه این محصول دانش بنیان آغاز شده و برای ایجاد شادی و نشاط بیشتر دراختیارگردشگران و مراکز تفریحات دریایی کشور قرار گیرد.

تولید انبوه این محصول دانش بنیان زمینه را برای برگزاری مسابقات و جشنواره های دوچرخه سواری روی دریا فراهم می کند که به نوع خود درجذب گردشگران علاقمند به تفریحات و ورزش های دریایی موثر است.

گفتنی است نمونه پیشرفته تراین محصول دانش بنیان نیز به زودی ساخته می شود.

حیدری مدیرعامل شرکت دانش بنیان بازو صنعت هوشمند با اشاره به مشکلات ورود مواد اولیه که ناشی ازتشدید تحریم ها است گفت: این محصول با استفاده ازمواد اولیه تولید داخل ساخته می شود .

وی افزود: نمونه مشابه خارجی محصول تولیدی ما با مبلغی بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان در بازارعرضه می شود در حالی که شرکت بازو صنعت استفاده از مواد اولیه داخلی، دوچرخه دریایی را یک سوم قیمت وباویژگی های کامل تر عرضه خواهد کرد.

به گفته حیدری نمونه پیشرفته تراین محصول دانش بنیان به زودی ساخته می شود که تفاوت آن در زیبایی ظاهری و مکانیزم پدال است که بیشتر به حالت های غواصی شباهت دارد.

مدیرعامل شرکت دانش بنیان بازو صنعت هوشمند همچنین از ساخت محصولی دیگربا عنوان موتورسیکلت دریایی خبر داد و اظهار داشت: به زودی موتورسیکلت دریایی نیز برای آزمایش و بهره برداری آماده خواهد شد.

گفتنی است شرکت دانش بنیان بازو صنعت هوشمند در زمینه ساخت ربات های صنعتی و تولید شناور های تفریحی و صنایع دریایی فعالیت می کندو درمرکزنوآوری کیش مستقر است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=126389

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا کامنت خود را ثبت نمایید .
لطفا نام خود را وارد کنید