تهران میزبان پنجمین نمایشگاه بین المللی جامع مدیریت شهری

0
۱,۴۷۶ بازدید

پنجمین نمایشگاه بین المللی جامع مدیریت شهری از سوم تا ششم خرداد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

گروه توسعه

development@jahaneghtesad.com

پنجمین نمایشگاه بین المللی جامع مدیریت شهری از سوم تا ششم خرداد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

به گزارش جهان اقتصاد ؛ در نمایشگاه بین المللی جامع مدیریت شهری بیش از ۱۴۰ شرکت داخلی و ۱۰ شرکت خارجی جدیدترین و نوین ترین صنایع، دستگاه ها ، ماشین آلات و دیگر دستاورد ها و تولیدات خود در حوزه مدیریت شهری و خدمات شهری رو ارائه خواهند کرد.

این نمایشگاه در فضائی بالغ بر ۱۲ هزار متر مربع در سالن های ۸-۹-۱۰-۱۱ و فضای باز نمایشگاهی برگزار می شود و در کنار شرکت های داخلی،شرکت هائی از کشورهای هلند، سوئد، آلمان،هند، اتریش، چین، ترکیه و ژاپن حضور و مشارکت دارند.

در پنجمین نمایشگاه بین المللی جامع مدیریت شهری همچنین بسیاری از شهرداران و اعضای شورای شهرها، مدیران سازمان ها، مهندسان، مشاوران، شرکت ها و دیگر فعالان حوزه شهری کشور گردهم می آیند تا ضمن تبادل دانش، فناوری و اطلاعات، زمینه بکارگیری نوین ترین روش های توسعه همه جانبه شهری را فراهم کنند.

این نمایشگاه فرصتی فراهم می آورد تا شهرداری ها و سازمان های مرتبط با حوزه شهری، طرح ها و پروژه های بزرگ و کوچک سرمایه گذاری خود را برای جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی، ارائه کنند.

به روز رسانی شهرها و کمک به ارتقای مدیریت شهری،ایجاد بستری مناسب برای ارائه و فروش تولیدات ملی به سازمان ها و مصرف کنندگان حوزه مدیریت شهری، کمک به توسعه فروش عرضه کنندگان فناوری نوین،ارائه الگوهای مدیریت شهری، حضور تولید کنندگان خارجی برای انتقال فناوری روز دنیا و انتقال دانش به تولید کنندگان داخلی، مهمترین اهداف برگزاری پنجمین نمایشگاه بین المللی جامع مدیریت شهری است.

ادریس مازندرانی رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه بینالمللی جامع مدیریت شهری گفت:در این نمایشگاه علاوه بر شهرداریها؛ دانشگاهها، پارکهای علم و فناوری، بنگاههای تولیدی و خدماتی مرتبط با موضوع مدیریت شهری از حمل و نقل تا عمران و توسعه شهری حضور دارند و تولیدات و خدمات خودشان را در معرض دید علاقه مندان قرار می دهند.

وی افزود: در این نمایشگاه همچنین شرکتهای فعال در زمینه های حمل و نقل شهری، الکترونیک و فناوری اطلاعات، عمران و توسعه شهری، اقتصاد شهری و شیوه های تامین مالی پروژه، مبلمان شهری و فضای سبز، محیط زیست شهری، پسماند و خدمات شهری حضور دارند.

رئیس ستاد برگزاری پنجمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری در مورد برنامه های جانبی این نمایشگاه نیز اظهار داشت: کارگاه آموزشی «شیوه های تامین مالی پروژه» و «شهر هوشمند» از جمله برنامه هایی است که در طول برگزاری نمایشگاه برپا خواهد شد. پنجمین نمایشگاه بین المللی جامع مدیریت شهری از ۳ تا ۵ خرداد ماه هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=33058