تموز در شَلمان گشایش یافت

0
۲,۱۲۳ بازدید

یکی از بزرگترین امتیازهای برگزاری نمایشگاه‌های گروهی ایجاد شرایط مناسب برای نمایش مجموعه‌ای متنوع از آثار هنرمندان متفاوت در کنار یکدیگر و آشنایی با افکار و عقاید جدید و بازاندیشی هنری می‌باشد….

نمایشگاه گروهی نقاشی به نام «تموز» در نگارخانه شلمان تهران در تاریخ هشتم مردادماه ۱۴۰۰ توسط احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران گشایش یافت.

علی مزارعی، مدیر این نگارخانه با بیان این مطلب افزود: در این نمایشگاه که نام و موضوع آن بازتابی از هم زمانی با فصل زیبا و پرشور تابستان می‌باشد آثاری منتخب از هنرمندان سعیده آرین، سعید امدادیان، رضا براتی، حمید جعفری شکیب، خدیجه رجبی، مولود عظیم پور، رضا عمادی، مرتضی شمیسا و بهداد نجفی اسدالهی گرداوری و به نمایش درآمده است.

 وی در ادامه ضمن تاکید بر اهمیت نمایشگاه‌های آنلاین در دنیای امروزی از شروع به کار گالری مجازی شلمان که در مراحل پایانی برنامه‌نویسی و آماده‌‌سازی قرار دارد در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

بهداد نجفی، هنربان (کیوریتور) نمایشگاه که خود نیز با سه اثر یکی از هنرمندان شرکت‌کننده در این رویداد می‌باشد ضمن سپاس از استقبال هنرمندان و هنردوستان از برنامه‌های هنری علیرغم وجود محدودیت‌ها و لزوم رعایت آیین نامه‌های بهداشتی اظهار داشت هنرمندان هرگز نباید از کار و فعالیت دست بکشند و بنابراین می‌توان در دوره‌های زمانی که فعالیت‌های عمومی و گروهی اینچنینی برای حفظ سلامت جامعه محدودتر می‌شود، به‌ خلق آثار، مطالعه، برنامه‌ریزی و مدیریت نمایشگاه‌ها و فعالیت‌های آینده پرداخته و بدین‌سان از این رکود به‌مانند یک فرصت مغتنم بهره برد.

به گفته نجفی یکی از بزرگترین امتیازهای برگزاری نمایشگاه‌های گروهی ایجاد شرایط مناسب برای نمایش مجموعه‌ای متنوع از آثار هنرمندان متفاوت در کنار یکدیگر و آشنایی با افکار و عقاید جدید و بازاندیشی هنری می‌باشد. علاوه بر این، گردهمایی آثاری با سبک‌ها و تکنیک‌های گوناگون که هر کدام محتوی و پیام منحصر به فرد خود را دارد به رشد و توسعه قوه ابتکار و ابداع ایده‌های جدید کمک می‌نماید.

نمایشگاه تموز از ۸ تا ۱۳ مرداد از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۲۰:۳۰ با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای بازدید دایر است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=149279

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here