تقدیر از عملکرد مس باهنر در جلسه هیأت مدیره انجمن توسعه استان کرمان

0
۱۹۸ بازدید

دومین جلسه انجمن حمایت از توسعه استان کرمان با حضور استاندار، رئیس مجمع نمایندگان، جمع کثیری از نمایندگان استان کرمان، مرعشی ، طبیب زاده رئیس اتاق بازرگانی کرمان و جمعی از مدیران مطرح صنعت استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مس شهید باهنر در آغاز این جلسه باهنر رئیس این انجمن از همکاری و تعامل نمایندگان و مقامات استان در توسعه متوازن استان تشکر نمود.

در ادامه ضیایی گزارش کاملی از وضعیت شرکت مس شهید باهنر و تأثیر تمرکز بیشتر و استقرار مدیران ارشد در مجمع گزارشی را ارائه و از اثرات انتقال آدرس ثبتی، اسناد و دفاتر قانونی به کرمان و صدور کارت بازرگانی در کرمان نکاتی را بیان کرد و به تحلیل محاسن و برکات این اقدام و نقش آن در رونق اقتصادی استان پرداخت.

در بخشی از این گزارش ایشان تولید محصولات جدید، افزایش ۳۵۲ درصدی صادرات و رشد ۲۶۴درصدی سود خالص را بیان نمود و در  ادامه این گزارش از خودکفایی کشور در تولید محصول استراتژیک لوله های آلیاژی که در پالایشگاه‌ها، نیروگاه‌ها و صنایع دریایی کاربرد دارند خبر داد که علاوه بر جلوگیری از خروج ارز، صادرات این محصول نیز آغاز گردیده است .افزایش قابل توجه فروش و تولید در سال جهش تولید نیز از دیگر دستاوردهای شرکت صنایع مس شهید باهنر عنوان گردید.

پیش از سخنان ضیایی، طبیب زاده رئیس اتاق بازرگانی از زحمات قابل توجه مدیرعامل مس شهید باهنر در افزایش بهره وری این شرکت در یک سال گذشته تشکر و بیان کرد مس باهنر در دوره مدیریت جدید به شکلی مشهود گام های مهمی در جهت ارتقاء وضعیت صنعت استان برداشته است.رئیس اتاق بازرگانی کرمان در پایان بیان داشت : پیشنهاد می کنم به پاس قدردانی از تلاش و خدمات و احساس مسئولیتی که مدیرعامل مس باهنر برای ارتقا و پیشرفت صنعت و تولید استان دارند لوح شهروند افتخاری کرمان به ایشان اهدا شود .

در ادامه این مراسم لوح تقدیری با امضاء باهنر به مدیر عامل مس شهید باهنر اهدا شد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=112198

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا کامنت خود را ثبت نمایید .
لطفا نام خود را وارد کنید