تقدیر از رانندگان نفتکش ها با حضور مدیر عامل پخش در منطقه خراسان رضوی

0
۱۸۷ بازدید

به گزارش روابط عمومی منطقه خراسان رضوی و به نقل از روزنامه جهان اقتصاد ، با حضور مدیر عامل پخش فرآورده های نفتی ایران رانندگان نفتکش ها در سطح منطقه تقدیر بعمل آمد.

در این مراسم که با حضور سردار کریمی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی مدیر عامل پخش ، معاون عمرانی استانداری ،مدیر منطقه خراسان رضوی و معاونین و روسای واحدها و با همت انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل برگزار شد با اهدای هدایایی ارزنده شامل یک دستگاه خودرو تیبا و ۴۴ سکه بهار آزادی و … که توسط انجمن صنفی تهیه شده بود تقدیم رانندگان عزیز و زحمتکشی شد که در طول یک سال گذشته همکاری و همراهی خوبی در حمل فرآورده های نفتی استان را داشتند.

مهندس ویس کرمی ،مدیر عامل پخش فرآورده های نفتی ایران در این مراسم ضمن ارج نهادن به زحمات رانندگان نفتکش ها ، از برگزاری این مراسم توسط شرکت‌های حمل و نقل قدردانی کرد و افزود امیدواریم از این گونه مراسم که در منطقه خراسان رضوی جهت گرامیداشت رانندگان نفتکش ها برپا شده در دیگر مناطق نیز تعمیم داده شود.

در ادامه مراسم سردار کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی،  از زحمات رانندگان و نقش موثر آنها در جامعه از اوایل انقلاب تا کنون تقدیر کرد و همچنین از رانندگان نفتکش ها بخاطر خدمت رسانی به هموطنان در سرما و گرما تقدیر و تشکر کرد.

علی اصغر اصغری مدیر منطقه خراسان رضوی در این مراسم اعلام داشت که : روزانه ۱۵ میلیون لیتر انواع فرآورده های نفتی اعم از بنزین ، نفتگاز ، نفت سفید ، سوخت هواپیمایی در سطح منطقه خراسان رضوی تامین ، توزیع و مصرف می گردد که این امر توسط ناوگان حمل و نقل نفتکش های منطقه از مبادی کرمان ، رفسنجان ، تهران ، اراک ، بندر عباس ، اصفهان و در شرایط طاقت فرسای آب و هوایی و جاده ای با تلاش و از جان گذشتگی و خستگی ناپذیری رانندگان نفتکش ها و انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل صورت می پذیرد که این مراسم برای تقدیر  از زحمات این عزیزان می باشد.

در انتهای مراسم در یک گردهمایی با حضور مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ،مهندس ویس کرمی با شرکت‌های حمل و نقل ، مشکلات موجود و نقطه نظر هایی توسط  مدیر عامل شرکت‌های حمل و نقل مطرح و جواب مقتضی توسط مهندس ویس کرمی به آنها داده شد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=147792

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here