تشریح برنامه های دفاع مقدس

تشریح برنامه های شرکت گاز خراسان شمالی در چهلمین سالگرد دفاع مقدس

0
۶۰۳ بازدید

احمد مومنی فرمانده بسیج شرکت گاز خراسان شمالی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس، یکی از مهمترین برنامه های حوزه بسیج را تجلیل از رزمندگان دفاع مقدس برشمرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان شمالی، احمد مومنی فرمانده بسیج شرکت گاز خراسان شمالی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس، با بیان این مطلب خاطرنشان کرد: برای اجرای برنامه های هفته دفاع مقدس، بنای ما براین است که برنامه ها و فعالیت ها به سمت بصیرت افزایی، روشن گری و ارتقاء فرهنگ ایثار و شهادت معطوف گردد و تجلیل از رزمندگان دفاع مقدس را یکی از مهمترین برنامه های حوزه بسیج برشمرد و افزود: از تمام رزمندگان توسط مدیرعامل تقدیر به عمل آمده است.

وی غبارروبی مزار شهداء و تجدید میثاق با آرمان های والای آن ره یافتگان وصال، دیدار با خانواده های شهدا، فضاسازی ساختمان های شرکت با مضامین عالی دفاع مقدس و فرمایشات حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، نمایشگاه عکس، مصاحبه با رزمندگان و … را از دیگر برنامه های بسیج شرکت گاز خراسان شمالی درچهلمین سالگرد دفاع مقدس عنوان کرد.

وی در ادامه افزودند، از مهمترین ماموریت های بسیج در عصر حاضر روحیه ایثار و از خودگذشتگی است که نمونه آن  را در بین مردم جامعه می توان مشاهده نمود که در این برهه از زمان که با ویروس کرونا دست و پنجه نرم می کنیم گروهی خودجوش و بسیجی وار برای ریشه کن کردن آن دست به کار شده و با ضدعفونی کردن مکان های عمومی، در این امر مهم سهیم شدند.

مومنی شهدای مدافع حرم را نمونه بارز رسوخ فرهنگ و ایثار و شهادت در آنان عنوان کرد و گفت: شهدای مدافع سلامت هم نمونه دیگری از تبلور این فرهنگ هستند که دراین شرایط ویروس کرونا جان خود را برای حفظ جان دیگران از دست دادند و به لقاء الله پیوستند.

وی در پایان سخنان خود، بر ادامه راه شهداء و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل های بعدی تاکید نمود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=112699