کد خبر: 3240
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۳

تسهیلات قرض الحسنه بانک رفاه به بازنشستگان

تسهیلات قرض الحسنه بانک رفاه به بازنشستگان

گروه بازارپول : هم اندیشی و تبادل نظر پیرامون مسائل و موضوعات مختلف بانک رفاه کارگران و بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در نشستی مشترک با حضور مدیر عامل و اعضای هیات مدیره بانک رفاه کارگران و مسئولان کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی برگزار شد

به گزارش جهان اقتصاد به نقل ازایستانیوز ، محمد رضا نظری مدیر عامل بانک رفاه کارگران بازنشستگان را جزو ارزشمند ترین سرمایه های جامعه توصیف کرد و گفت: احترام به این قشر هم به لحاظ شرعی و هم به لحاظ عرفی بر همه ما واجب است.
وی با تاکید بر اهتمام همه مسئولان عالی بانک مبنی بر توجه و نگاه ویژه به این قشر، اظهار داشت: با تمامی مسائل و مشکلات پیش رو آمادگی لازم برای خدمت رسانی هر چه مطلوب تر به این افراد را در برنامه های خود گنجانده ایم.
وی در ادامه ضوابط و مقررات موجود در نظام بانکی درخصوص اعطای تسهیلات را یادآور شد و افزود: با این وجود تاکنون خدمات خوبی از سوی بانک به کانون بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی ارائه شده است و ما نیز به این خدمات می بالیم.
مدیر عامل بانک رفاه کارگران با تاکید بر اینکه این بانک، جزئی از بدنه سازمان تامین اجتماعی است و از هیچ تلاشی برای ارائه بهترین خدمات به این سازمان و شرکت ها و نهادهای وابسته به آن دریغ نخواهد کرد افزود: در این مسیر باید نگاهمان و اهدافی که ترسیم می کنیم بر پایه هم افزایی متقابل باشد.
در ادامه اسماعیل لـله گانی رئیس هیات مدیره بانک رفاه کارگران با بیان اینکه مسائل و مشکلات موجود کانون بازنشستگان تامین اجتماعی با اهمیت بالایی در حال پیگیری است گفت: درخصوص ارائه خدمات و به ویژه اعطای تسهیلات در قالب قرض الحسنه به بازنشستگان عضو کانون بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی، اقدامات مفیدی صورت گرفته و هم اکنون اعضای کانون از این خدمات نیز بهره مند هستند.
در ادامه این جلسه بیات رئیس کانون عالی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی با اشاره به خدمات بانک رفاه کارگران به اقشار مختلف جامعه خاطر نشان ساخت: این بانک تاکنون خدمات مطلوبی برای رفاه حال مستمری بگیران و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی عرضه کرده است. خدماتی که در قالب آن بسیاری از مستمری بگیران و بازنشستگان صاحب خانه شده اند و بسیاری از مشکلاتشان مرتفع شده است.
رئیس کانون عالی بازنشستگان، بانک رفاه کارگران را بانکی موفق و برتر در بین بانک های فعال و تجاری کشور دانست و خواستار افزایش سطح همکاری ها شد و از مدیریت عامل بانک به دلیل توسعه و شکوفایی این بانک در یک سال و نیم گذشته قدردانی کرد.