ترخیص ۲۸۰ هزار حلقه لاستیک سنگین با ارز دولتی

0
۳۸۹ بازدید

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: قرار است ۲۸۰ هزار حلقه لاستیک پس از ترخیص با ارز مصوب در اختیار رانندگان قرار گیرد.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از مهر، غلامعباس بهرامی نیا در جلسه بررسی مسائل مربوط به رانندگان تأکید کرد: انجمن‌های صنفی با نصب بنر به رانندگان حمل و نقل اعلام کنند که به منظور حفظ سلامت از هرگونه تجمع در مرکز بارگیری خودداری کرده و فاصله اجتماعی را رعایت کنند؛ چرا که سلامت رانندگان برای ما و سازمان مهم است؛ اگر سلامت رانندگان با مشکل مواجه شود، چرخه حمل و نقل دچار مشکل خواهد شد و بدون تردید می‌تواند اقتصاد کشور را به مخاطره انداخته و مشکلات بعدی را به دنبال داشته باشد.

بهرامی نیا ادامه داد: علی رغم شرایط حاکم بر کشور به دلیل شیوع بیماری کرونا، با کمک انجمن‌های صنفی رانندگان حمل و نقل و خود رانندگان، در حمل کالاهای اساسی از بندر امام خمینی (ره)، گندم، چغندرقند و تره بار عملکرد خوبی داشته باشیم. وی با اشاره به تأثیرگذاری عملکرد بخش حمل و نقل در شرایط حساس کشور، بیان کرد: همه باید با همراهی و همکاری شایعات موجود در فضای مجازی در خصوص مشکلات رانندگان حمل و نقل را مدیریت کرده و با برنامه ریزی نسبت به حل برخی مشکلات اقدام کنیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان با بیان اینکه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به دنبال حل مشکل کمبود لاستیک است، گفت: با تلاش این سازمان و به منظور حل مشکل لاستیک خودروهای سنگین، قرار است ۲۸۰ هزار حلقه لاستیک پس از ترخیص با ارز مصوب در اختیار رانندگان قرار گیرد که انجمن‌های صنفی نسبت به اطلاع رسانی در این خصوص تلاش مضاعفی داشته باشند. بهرامی نیا در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به روز رسانی نرخ کرایه حمل و نقل، اذعان کرد: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همه ساله به دنبال این امر است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=114695