تحقق منویات رهبری در سال حمایت از کالای ایرانی برون سپاری ۹۹ درصد پیمان‌های اجرایی پالایشگاه هاشمی نژاد به پیمانکاران بومی

0
۱,۵۳۷ بازدید

مدیرعامل #شرکت_پالایش_گاز شهید_هاشمی_نژاد تاکید کرد: امروز کالایی جز #کالای_ایرانی در #پالایشگاه سرخس مصرف نمی‌شود و اولویت #خرید از #بازار سرخس تعیین گردیده است. #حمایت از کالای ایرانی

آمنه قدیم پرست
گروه سرزمین ایران

مدیرعامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد گفت: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در سال حمایت از کالای ایرانی و توجه به کسب و کار و صنایع داخلی، ۹۹ درصد پیمان‌های اجرایی این شرکت به پیمانکاران بومی برون سپاری می شود.
به گزارش جهان اقتصاد به نقل از روابط عمومی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد، سید مجید منبتی در جمع خبرنگاران با بیان مطلب فوق افزود: با توجه به اینکه حوزه ” اقتصاد مقاومتی ” در طی سالیان گذشته به عنوان شاه‌بیت کلام رهبری مورد تاکید قرار گرفته و به عنوان راهکار نجات اقتصاد کشور از سوی ایشان تبیین شده است این مجموعه هر ساله در راستای تحقق منویات رهبری گام بر میدارد.
وی تصریح کرد: امسال هم با توجه به اینکه سال ” حمایت از کالای ایرانی “ نامگذاری شده است از روزهای نخست سال ۹۷ اولویت ما در جهت تقویت بنگاه‌های اقتصادی شهرستان سرخس بوده است به طوری که کلیه اقلام مورد نیاز پالایشگاه از اصناف شهر سرخس خرید می شود. این مقام مسئول تصریح کرد: همچنین در راستای توجه به کسب و کارهای ایرانی، هر پیمانکاری بخواهد فعالیت پیمانکاری را در این مجتمع گازی داشته باشد باید نسبت به ایجاد دفتر کار در سرخس اقدام نماید.
منبتی ادامه داد: با اجرای بسته اقتصاد مقاومتی، سالانه حدود دو هزار پیراهن و حدود سه هزار لباس کار در این شهرستان برای کارکنان پالایشگاه تولید و عرضه می‌شود و حیات این شرکت بسته به تعامل با شهرستان سرخس دارد.
مدیرعامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد تاکید کرد: امروز کالایی جز کالای ایرانی در پالایشگاه سرخس مصرف نمی‌شود و اولویت خرید از بازار سرخس تعیین گردیده است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=86675