تجلیل از تهران‌پژوهان در بخش‌های هنری و فرهنگی

0
۵,۵۹۶ بازدید

ششمین جشنواره پژوهشی جایزه تهران با هدف تکریم و تقدیر از تهران‌پژوهان در پایان آذرماه و همزمان با هفته پژوهش در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران؛ مهرشاد کاظمی، معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و دبیر جشنواره گفت: در این جشنواره اندیشمندان، اساتید، تهران‌پژوهان، هنرمندان، دانشجویان و عالقه‌مندان به شهر تهران حضور و همکاری خواهند داشت.

وی افزود: محوریت این جشنواره را موضوعاتی، چون گردشگری، بافت تاریخی و محلات، میراث فرهنگی، صنایع دستی و باستان‌شناسی، اماکن مذهبی و علمی و فرهنگی و هنری، مشاهیر و مفاخر، آداب و رسوم در برمی‌گیرد.

دبیر جشنواره با اشاره به اینکه جشنواره پژوهشی جایزه تهران امسال وارد ششمین دوره برگزاری خود می‌شود تأکید کرد: این جشنواره پژوهشی در بخش‌های هنری (فیلم و عکس) و فرهنگی (کتاب، پایان‌نامه و انتشارات)، رسانه (خبرنگاران و عکاسان خبری) و میراث معنوی فعال خواهد بود.

کاظمی یادآور شد: علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در جشنواره، آثار خود را به نشانی بلوار دریا انتهای خیابان مطهری شمالی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران تا تاریخ ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۸ ارسال کنند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=102552