تجسم سیب در سرزمین هنر

0
۲,۶۲۷ بازدید

نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی رشته نقاشی با عنوان «سیب» در روز چهارم تیرماه در گالری سرزمین هنر (آرتلند) تهران گشایش یافت….

نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی رشته نقاشی با عنوان «سیب» با کیوریتوری رضا علیزاده و کامبیز حضرت پور در روز جمعه چهارم تیرماه در گالری سرزمین هنر (آرتلند) تهران گشایش یافت.

کامبیز حضرت پور استقبال هنرمندان و هنردوستان از این نمایشگاه را فراتر از حد انتظار توصیف نمود و در ادامه رضا علیزاده بر تداوم برگزاری رویداد‌های هنری از این دست در این نگارخانه تاکید ورزید.

همچنین بهداد نجفی یکی از هنرمندان شرکت کننده در این نمایشگاه که در مراسم افتتاحیه نیز حضور داشت این گونه برنامه‌های گروهی را محل تلاقی ایده‌ها و سبک‌های گوناگون و از عوامل محرک خلاقیت و گسترش فعالیت‌های هنری عنوان کرد.

در این نمایشگاه آثار منتخب چهل هنرمند از جمله کامبیز درم بخش، علی گلستانه، حجت الله شکیبا، منوچهر نیازی، سعیده آرین، بهزاد شیشه گران، محمدهادی فدوی، اکبر نیکان پور، گارنیک درهاکوپیان، بهمن نیکو و سایر هنرمندان منتخب تا تاریخ ۱۴ تیرماه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ (به استثنای شنبه‌ها) در معرض نمایش برای عموم علاقه‌مندان قرار خواهد داشت. گالری سرزمین هنر واقع در اوین، ابتدای خ شهید کچویی بن بست صفا پلاک ۴ می‌باشد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=146356

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here