تا کنون ۲۱۹۹ میلیارد سهم در بورس تهران دادوستد شد

0
۱۷۸ بازدید

از ابتدای امسال تا هفته گذشته تعداد ۲۱۹۹میلیارد و ۸۲۲میلیون انواع اوراق بهادار به ارزش ۲۵۸۹۳هزار و ۸۵۳میلیارد ریال در بورس اوراق بهادار مورد معامله قرار گرفت.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، از ابتدای امسال تا هفته گذشته تعداد ۲۱۹۹میلیارد و ۸۲۲میلیون انواع اوراق بهادار به ارزش ۲۵۸۹۳هزار و ۸۵۳میلیارد ریال در بیش از ۳۵۱میلیون و ۹۹۳هزار و ۶۰۹دفعه طی ۲۲۸روز معاملاتی در بورس اوراق بهادار مورد معامله قرار گرفت. این درحالی است که تعداد ۸۶میلیارد و ۲۴۷میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۲۰۰۴هزار و ۲۴۳میلیارد ریال نیز در این مدت مورد معامله قرار گرفته است.

این گزارش می‌افزاید: شاخص بورس نیز از ابتدای امسال تا پایان هفته گذشته با ۷۲۵هزار و ۴۵۷واحد افزایش، معادل ۱۳۵درصد رشد کرد و به رقم یک میلیون و ۲۰۵هزار و ۸۳۲واحد رسید و شاخص کل هموزن نیز در این مدت با ۲۵۷هزار و ۳۱۶واحد افزایش، معادل ۱۴۵درصد رشد کرد و رقم ۴۳۴هزار و ۳۹۶واحد را به نمایش گذاشت. شاخص بازار اول هم در این مدت با ۵۲۲هزار و ۴۶۷واحد افزایش در این مدت به رقم ۸۸۵هزار و ۱۹۸واحد و شاخص بازار دوم با ۲ میلیون و ۳۲۰هزار و ۱۶۳واحد رشد به عدد ۲ میلیون و ۴۲۸هزار و ۹۷۲واحد رسیدند که به این ترتیب شاخص بازار اول با ۱۴۴درصد افزایش و شاخص بازار دوم با ۲۱۳۲درصد رشد همراه شدند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=134985