تامین ۴۰ کیلو وات برق مصرفی شرکت گاز استان بوشهر به وسیله ( پنل های خورشیدی)

0
۷۱ بازدید

” مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر از تامین برق مصرفی این شرکت توسط انرژی های تجدید پذیر ( پنل خورشیدی) خبر داد.”

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر مدیر عامل شرکت گاز استان در راستای اهداف استتراتژیک تعریف شده شرکت گاز استان بوشهر و مدیریت انرژی ، این شرکت گفت: تا کنون  موفق به تامین ۴۰ کیلووات برق مصرفی خود در ساختمان ستادی و اداره گاز شهرستان بوشهر شده ایم .

 از سال ۹۸ با بررسی فضای موجود و مورد نیاز پنل های خورشیدی در پشت بام شرکت گاز استان بوشهر،  این شرکت  به فکر اجرای طرح پنل های خورشیدی بر آمد تا بتواند به مدیریت انرژی کمک قابل توجهی کند رحمانی  در همین خصوص گفت:  سال ۹۸ اجناس و تجهیزات مورد نیاز را خریداری کرده و با پیاده سازی و اجرای این طرح موفق به تامین ۲۰ کیلو وات برق مصرفی ساختمان ستادی شرکت گاز استان بوشهر شدیم.

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر مدیریت انرژی را به عنوان زیر فرآیندی از فرآیند های اصلی مدیریت منابع دانست و گفت: با هدف استفاده از انرژی های تجدید پذیر به دلیل عدم آلایندگی زیست محیطی ، صیانت از منابع انرژی فسیلی کشور و حفظ محیط زیست و کاهش برق مصرفی، در سال ۹۹ نیز در مرداد ماه توانستیم پنل های خورشیدی را  در ساختمان اداری شهرستان بوشهر  راه اندازی و به بهره برداری برسانیم و ۲۰  کیلو وات برق مصرفی را برای این ساختمان نیز تامین کنیم.

وی مدیریت انرژی را یک رویکرد با اصول و خط مشی سیستم دانست و گفت: مدیریت یکپارچه بر مبنای بهبود عملکرد انرژی از طریق خرید محصولات و خدمات دارای کارایی بیشتر یک فرایند مهم در مدیریت انرژی می باشد.

مهندس رحمانی در پایان گفت: در حال حاضر دو ساختمان در شهرستان بوشهر مجهز به پنل های خورشید می باشند و برنامه ریزی های خود را برای دو شهرستان دیگر استان دشتی و دشتستان انجام داده ایم و در سال جاری به لطف الهی سیستم پنل های خورشیدی ساختمان های اداری این شهر ستان ها نیز  به بهره برداری خواهد رسید.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=148447

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here