تامین و توزیع بیش از ۱۵ هزار تن گاز مایع در استان کردستان

0
۲۶۶ بازدید

از ابتدای سال جاری تا پایان شهریورماه بیش از ۱۵ هزار تُن گاز مایع از طریق هفت شرکت موزع گاز مایع در نواحی ۹ گانه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان توزیع شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل با افزایش ۵ درصدی همراه بوده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان، مدیر منطقه که در جهت ساماندهی و مدیریت توزیع گاز مایع و همچنین اجرای مطلوب طرح توزیع الکترونیک گازمایع ازتاسیسات گاز شهرستان بیجار بازید نمود افزود:در شش ماهه نخست سال جاری ۱۵۳۰۰ تن گاز مایع در استان تامین و مصرف شده است.
گیتی منش سپس از وجود ۲۴ هزار خانوار مصرف کننده نفت سفید سوز که بر اساس آخرین راستی آزمایی صورت گرفته مصرف کننده گاز مایع هستند خبرداد و اظهارداشت :گازمایع این دسته از مصرف کنندگان از طریق هفت شرکت موزع و۱۳۰ نمایندگی توزیع در استان توزیع می گردد.
این مقام مسئول با تاکید بر ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و مصرف کنندگان گاز مایع از همراهی مسئولین و عاملین توزیع در جهت اجرای مطلوب طرح توزیع الکترونیک گاز مایع تشکر نمود و افزود : با توجه به شرایط توپوگرافی منطقه و کوهستانی بودن استان می بایست شرکتهای موزع نسبت به جذب سهمیه تخصیصی گاز مایع استان از مبادی تامین و توزیع مناسب اقدام، تا خللی در سوخت رسانی به شهروندان ایجاد نگردد.
گیتی منش با اشاره به وجود ۸ باب تاسیسات گازمایع درسطح استان و توزیع ماهانه ۲۵۵۰ تن گازمایع از عدم کمبود در خصوص عرضه گازمایع جهت مصرف کنندگان واقعی خبر داد و افزود:تاکنون۱۶۵۰۰تراکنش در بستر الکترونیک گاز مایع خانوارهای مصرف کننده صورت پذیرفته است
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان ،کنترل و نظارت بر نحوه توزیع گاز مایع را جز وظایف سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان برشمرد و با بیان این مطلب که این شرکت صرفا کار تامین آن را بر عهده داردافزود آماده هرگونه همکاری لازم با سازمان صمت جهت کنترل و نظارت می باشیم.
گیتی منش با تاکید بر ناایمن و غیراستاندارد بودن استفاده از کپسول گازمایع( LPG) به عنوان سوخت خودرو اظهار داشت:میزان گاز مایع جذب شده دراستان جهت مصارف خانگی و اصناف مورد تائید سازمانهای متولی می باشد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=112724