بیش از ۵۰ برنامه در هفته ناجا برگزار می‌شود؛ ورود پلیس برای جلوگیری از ارتکاب جرم دلالان ارزی

0
۱۶۷ بازدید

#فرمانده_انتظامی #استان_اصفهان گفت: بیش از ۵۰ ویژه برنامه با شعار “#پلیس_مقتدر، #امین_مردم” در هفته #نیروی_انتظامی برگزار می‌شود.سردار مهدی معصوم بیگی در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته #ناجا ضمن گرامیداشت #هفته_دفاع_مقدس با بیان اینکه دفاع مقدس پشتوانه عظیمی برای مردم است، اظهار داشت: اگر دشمن قصد تعدی به ملت ما را داشته باشد ملت تا پای جای از ارزش‌ها و موجودیت خود دفاع می‌کند.

گروه سرزمین ایران
all.around.iran@jahaneghtesad.com

 

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: بیش از ۵۰ ویژه برنامه با شعار “پلیس مقتدر، امین مردم” در هفته نیروی انتظامی برگزار می‌شود.سردار مهدی معصوم بیگی در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته ناجا ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس با بیان اینکه دفاع مقدس پشتوانه عظیمی برای مردم است، اظهار داشت: اگر دشمن قصد تعدی به ملت ما را داشته باشد ملت تا پای جای از ارزش‌ها و موجودیت خود دفاع می‌کند.


وی افزود: تنها جنگی که ۲ بلوک شرق و غرب را به هم متصل کرد جنگ عراق با ایران بود که طولانی‌ترین نبرد کلاسیک قرن ۲۰ نام گرفت و این پیام را دارد که همیشه نام و یاد شهدا و ایثارگران را گرامی بداریم. فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه امسال شعار هفته نیروانتظامی “پلیس مقتدر، امین مردم” است، تصریح کرد: نیروی انتظامی در تراز نظام اسلامی باید ویژگی‌هایی داشته باشد که ۲ ویژگی مهم آن اقتدار امین مردم بودن است،
وی افزود: نیروی انتظامی نیرویی مقتدر است که هالیوودی نیست بلکه اقتدار مشروع دارد یعنی مردم او را باور دارند و کسانی که جان و جوانی خود را برای امنیت مردم صرف می‌کنند در سازمانی حرفه‌ای و تخصصی با رویکرد اجتماعی که منجر به افزایش سرمایه‌های اجتماعی شده و سبب اقتدار آن می‌شود. معصوم بیگی با اشاره به امین بودن نیروی انتظامی بیان کرد: نیروی انتظامی پناهگاه و خانه مردم و برآمده از درون مردم است برای همین شعار امسال هفته ناجا بسیار سنجیده انتخاب شده است.
اجرای بیش از ۵۰ برنامه در هفته ناجا
وی با بیان اینکه ۵۶ برنامه در هفته ناجا برگزار می‌شود، گفت: روز نخست با نام “پلیس؛ جامعه ایمانی، ارزش‌های اسلامی، رعفت و مهربانی” با حضور در نماز جمعه، ویزیت رایگان بهداشت و درمان، ارائه خدمات مشاوره و مددکاری، ارائه خدمات مشاوره حقوقی، راه اندازی اتوبوس نظم و دوستی از برنامه‌هاست. فرمانده انتظامی استان اصفهان افزود: روز دوم “پلیس انضباط، اقتدار، امنیت پایدار” صبحگاه مشترک نیروهای مسلح، مانور اقتدار در طول هفته در مدارس، پارک ترافیک در سپاهان شهر، ملاقات مردمی فرماندهان، قرادت پیام مهر در مدارس منتخب برای تقویت روحیه جامعه‌پذیری دانش آموزان برگزار می‌شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=89364