بیشترین و کمترین سود متعلق به کدام نمادها بود؟

0
۶۹ بازدید

شرکت‌های سیمرغ، داده گستر عصر نوین – های وب و داروسازی اکسیر بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های پارس مینو، پارس الکتریک و بانک ملت بیشترین افت را تجربه کردند.

  • به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت ۲۸هزار و ۶۸۸واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۴۰۷هزار و ۶۶۸واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۶میلیارد و ۸۴۴میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۵هزار و ۸۲۹میلیارد تومان در بیش از ۴۴۱هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سیمرغ، داده گستر عصر نوین – های وب و داروسازی اکسیر بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های پارس مینو، پارس الکتریک و بانک ملت بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران با معامله ۲میلیارد و ۱۹۰میلیون ورقه به‌ارزش ۹هزار و ۸۰۷میلیارد تومان در ۲۳۰هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۲۹۰واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۹هزار و ۹۵۷واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های تولیدات پتروشیمی قائد بصیر، تولید ژلاتین کپسول ایران و ریل پرداز نو آفرین امروز بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های پالایش نفت شیراز، صنایع مادیران و ذوب روی اصفهان بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=158846

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here