بیشترین و کمترین سود متعلق به کدام نماد بود؟

0
۸۱ بازدید

بر این اساس سهامداران شرکت‌های آریان کیمیا تک، شیر پاستوریزه پگاه اصفهان و قند لرستان بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند.

  • به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت ۳۶هزار و ۵۵۳واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۳۹۱هزار و ۲۱۹واحد قرار به کار خود پایان داد و بیش از ۶میلیارد و ۷۷۹میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۵هزار و ۵۳۷میلیارد تومان در بیش از ۷۲۱هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های آریان کیمیا تک، شیر پاستوریزه پگاه اصفهان و قند لرستان بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های صنایع کاغذسازی کاوه، دارویی لقمان و شکر شاهرود بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران با معامله ۴ میلیارد و ۶۵۴میلیون ورقه به‌ارزش ۲۰هزار و ۱۶۳میلیارد تومان در یک میلیون و ۱۵۳هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۴۴۴واحد افت کرد و در ارتفاع ۲۰هزار و ۷۲۱واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های بیمه اتکایی ایرانیان، تولید برق عسلویه مپنا و فرابورس ایران بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های سرمایه‌گذاری و خدمات مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری، گروه کارخانجات تبرک و پاکدیس بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=154942

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here