بیشترین سود متعلق به کدام نماد بود؟

0
۷۱ بازدید

بر این اساس سهامداران شرکت‌های شیر پاستوریزه پگاه اصفهان، کابل البرز و پارس الکتریک بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند.

  • به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد ۱۱ هزار و ۵۷۴واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۴۳۷هزار و ۲۱واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۷میلیارد و ۸۱۱میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۶هزار و ۷۲۶میلیارد تومان در بیش از ۹۷۶هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های شیر پاستوریزه پگاه اصفهان، کابل البرز و پارس الکتریک بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های پشم شیشه ایران، آبسال و خوراک دام پارس بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران با معامله ۳میلیارد و ۱۲۱میلیون ورقه به‌ارزش ۲۵هزار و ۸۳۷میلیارد تومان در ۵۳۰هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۱۰۰واحد رشد کرد و در ارتفاع ۲۰هزار و ۹۶۰واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری داروسازی کاسپین تامین، سرمایه‌گذاری مسکن تهران و شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های تولید و صادرات ریشمک، توکاریل و افرانت بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=155910

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here