بیشترین سود به جیب کدام سهامداران رفت؟

0
۱۸۸ بازدید

بر این اساس سهامداران شرکت‌های تامین ماسه ریخته‌گری، پالایش نفت تهران و سرمایه‌گذاری غدیر بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند

  • به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد ۳۵هزار و ۶۵۳واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۴۲۲هزار و ۱۰۴واحد قرار به کار خود پایان داد و بیش از ۶میلیارد و ۹۲۳میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۶هزار و ۱۵۳میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و ۲۰۸هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های تامین ماسه ریخته‌گری، پالایش نفت تهران و سرمایه‌گذاری غدیر بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های معدنی دماوند، سازه پویش و آسان پرداخت پرشین بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران با معامله ۳میلیارد و ۴۰۳میلیون ورقه به‌ارزش ۱۸هزار و ۹۳۲میلیارد تومان در ۹۴۱هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۲۹۳واحد رشد کرد و در ارتفاع ۲۰هزار و ۸۵۷واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های پالایش نفت لاوان، پتروشیمی تندگویان و تولید و توسعه سرب روی ایرانیان بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های کی بی سی، تولید نیروی برق دماوند و تولید برق عسلویه مپنا بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=155274

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here