بیشترین سود به جیب کدام سهامداران رفت؟

0
۳۲۲ بازدید

بر این اساس سهامداران شرکت‌های توسعه و عمران امید، کارخانجات شیشه رازی و پارس خزر بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد ۲۷ هزار و ۵۵۳واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۵۴۳هزارواحد به کار خود پایان داد و بیش از ۱۱میلیارد و ۲۵۹میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۹هزار و ۲۷۷میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و ۱۳۸هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های توسعه و عمران امید، کارخانجات شیشه رازی و پارس خزر بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های حمل و نقل پتروشیمی، کابل البرز و خوراک دام پارس بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران با معامله ۳ میلیارد و ۶۱۱میلیون ورقه به‌ارزش ۴هزار و ۷۵۱میلیارد تومان در ۵۳۴هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۳۲۲واحد رشد کرد و در ارتفاع ۲۲هزار و ۲۲۰واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه، صنعتی دوده فام و مدیریت سرمایه‌گذاری کوثر بهمن بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های بیمه سامان، سرمایه‌گذاری مسکن الوند و گسترش صنایع روی ایرانیان بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=151540