بیشترین سودبه کدام نماد تعلق گرفت؟

0
۴۶۵ بازدید

بر این اساس سهامداران شرکت‌های بیمه اتکایی امین، بانک سینا و داروسازی امین بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد ۶هزار و ۶۷۲واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۵۵۰هزارواحد به کار خود پایان داد و بیش از ۱۳میلیارد و ۳۴۳میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۱۱هزار و ۲۶میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و ۳۳۲هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های بیمه اتکایی امین، بانک سینا و داروسازی امین بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های قند ثابت خراسان، ایران مرینوس و قند نیشابور بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران با معامله ۴میلیارد و ۳۸۴میلیون ورقه به‌ارزش ۶هزار و ۶۶۴میلیارد تومان در ۶۱۸هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۹۷واحد رشد کرد و در ارتفاع ۲۲هزار و ۳۱۷واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های صنایع فولاد آلیاژی یزد، پخش هجرت و توکاریل بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های کلر پارس، سیمان ساوه و زرین معدن آسیا بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=151716