بیست و یکمین نمایشگاه رنگ، رزین و پوشش‌های صنعتی کشور افتتاح شد

0
۱۰۰ بازدید

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی رنگ رزین، پوشش‌های صنعتی کامپوزیت و صنعت آبکاری ظهر روز جمعه ۵ آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران افتتاح شد.

به گزارش جهان اقتصاد، مراسم افتتاح این نمایشگاه با حضور مقامات و مسولان بلندپایه کشور از جمله دکتر مسکنی، معاون محترم وزیر تعاون، کار رفاه اجتماعی، دکتر اقبال شاکری، نایب رئیس محترم کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، دکتر عبداللهی، ریاست محترم اتاق تعاون ایران و اعضای محترم هیات رئیسه اتاق تعاون ایران و دکتر زمانی مشاور محترم وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای جمهوری اسلامی ایران در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران انجام شد.

گفتنی است این نمایشگاه در فضایی بالغ بر ۹۳۰۰ متر فضای تحت پوشش داخلی و ۲۷۰ متر فضای خارجی در سالن‌های سالن‌های ۵ ( ملل) ۶، ۷، و سالن‌های ۸ و ۹ در حال برگزاری است.

در این نمایشگاه ۱۷۳ شرکت داخلی و ۱۲ شرکت خارجی از جمله هند و نمایندگان مستقیم کشورهای خارجی حضوردارند.

مسدولان برگزاری این نمایشگاه اظهار امیدواری کردند که برگزاری این نمایشگاه با توجه به دوره قبل که در شرایط کرونا برگزار شد، به دلیل واکسیناسیون عمومی و برگشت به شرایط عادی، صنعت نمایشگاهی را با رونق خوبی مواجه خواهد کرد.

همچنین استقبال بی نظیر تولید کنندگان انواع مواد اولیه و سازندگان تجهیزات فنی از نمایشگاه امسال، قطعا با افزایش، بهبود و رفع موانع تولید همراه خواهد بود.

گفتنی است متخصصان این صنعت می توانند از امروز تا ۸ آذرماه از ساعت ۹ الی ۱۷ از این نمایشگاه با رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد کرونا بازدید نمایند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=163157

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here