بیستمین اجلاس سالانه شورای انجمن های مبلمان کشورهای آسیا

0
۷۲۴ بازدید

بیستمین اجلاس سالانه شورای انجمن های مبلمان کشورهای آسیایی(cafa) برای نخستین بار در ایران به همت شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران و صنایع وابسته در تاریخ ۲۴آذرماه ۱۳۹۵ در هتل پارسیان آزادی برگزار می گردد.

گروه بازار

بیستمین اجلاس سالانه شورای انجمن های مبلمان کشورهای آسیایی(cafa) برای نخستین بار در ایران به همت شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران و صنایع وابسته در تاریخ ۲۴آذرماه ۱۳۹۵ در هتل پارسیان آزادی برگزار می گردد.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از روابط عمومی شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران و صنایع وابسته، دبیر کل شورای ملی مبلمان با بیان اینکه امسال در کنار کنفرانس دکو۲۰۱۶ اقدامات و رویداد های دیگری نیز در نظر گرفته شده است، گفت: در راستای برگزاری موفق کنفرانس دکو در هشت سال گذشته، امسال پا را از برگزار کنفرانس فراتر گذاشته و با هدف گسترش روابط تجاری بین  تولید کنندگان ، بازرگانان و تاجران ایرانی و همتایان خود در کشورهای آسیایی اولین اجلاس مجمع عمومی کافا برای نخستین بار به میزبانی شورا در تهران برگزار می شود.

وی افزود: اجلاس کافا هر ساله در کشور های آسیایی عضو کافا برگزا می شود که آخرین بار در کشور چین برگزار گردید و امسال بیستمین دوره این اجلاس سالانه روز بعد از  کنفرانس دکو۲۰۱۶ روز ۲۴ آذرماه در بازار مبل ایران شماره(۳) برگزار می شود.

وی با اشاره به افزایش سطح علمی کنفرانس دکو ۲۰۱۶ خاطرنشان کرد : حضور اشخاصی مانند تورستن فریتز طراح صنعتی سابق استیو جابز و از مطرح ترین طراحان کشور آلمان،  دامین گارنیر ، از طراحان قصرهای فرانسه ، سیمونه کلونلو ، مطرح ترین تاجر ایتالیایی که به صورت تخصصی  روی آنالیر بازار مبلمان و دکوراسیون ایران فعالیت می کند، از جمله میهمان‌های ویژه در این کنفرانس هستند.

دبیر کل شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران و صنایع وابسته گفت: رییس اجلاس کافا جناب آقای ژو چانگلین برای نخستین بار جهت ارزیابی بازار ایران و همچنین نمایندگان و بیست و پنج عضو  دیگر  از انجمن‌های مبلمان کشور های آسیایی در این اجلاس حضور دارند.

وی با اشاره به اینکه امسال انجمن تولید کنندگان مبلمان کشور پاکستان برای اولین بار در کنفرانس دکو شرکت می کند، تاکید کرد: حضور کشور پاکستان در رویدادهای دکو و اجلاس کافا اتفاق خوبی است زیرا این کشور بازار بسیار مناسب تجاری برای ایرانیان محسوب می شود . گفتنی است، پاکستانی ها به ارزیابی بازار برای فعالیت چند جانبه با همتایان ایرانی می پردازند.

مظفر علیخانی اظهارداشت: نمایندگان انجمن های مبلمان کشورهای آسیایی پاکستان، اتاق بازرگانی صنایع مبلمان فلیپین، انجمن صنایع مبلمان اندونزی ،انجمن صنایع مبلمان سنگاپور،انجمن مبلمان دون گوان و تایلند ، انجمن  صنایع چوب و مبلمان  اندونزی، انجمن مبلمان مالزی و انجمن مبلمان کره جنوبی  جز انجمن هایی هستند که در این اجلاس حضور خواهند داشت.

دبیر کل شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران تصریح کرد: میزبانی اجلاس کافا باعث شد که تعداد زیادی از فعالان  صنعت مبلمان و دکوراسیون کشورهای برتر آسیایی فعال در این زمینه به ایران سفر کنند  و همین موضوع پیش زمینه بسیار مناسبی برای آشنایی با بازار و پتانسیل های  ایران می شود.

علیخانی با اشاره به اینکه این اجلاس محیط بسیار مناسبی برای شرکت کنندگان  ایجاد می کند تا هنر طراحی مبلمان ایرانی را بشناسند، گفت:  باید برند مبلمان ایرانی را در مرحله اول به کشورهای آسیایی وکشورهای مقصد صادراتی معرفی کنیم و در مرحله دوم راه های توسعه صادرات را به کشورهای اروپایی گسترش دهیم.

وی خاطر نشان کرد: امیدوار هستیم با برگزاری کنفرانس های دکو و نیز  اجلاس کافا  و حضور میهمان های خارجی  هدف غایی ما که گسترش میزان صادرات است محقق شود.همچنین گفتنی است؛ حضور میهمانان خارجی (بین‌المللی) در دوره های گذشته کنفرانس دکو دیدگاه تولید کنندگان،  بازرگانان و همچنین فعالان اقتصادی کشورهای خارجی را در خصوص  توانمندی ها و ظرفیت های بالقوه سرمایه گذاری و تولید در ایران را بسیار متفاوت  کرده است.

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=48402