بورس کالا امروز و فردا میزبان ۱.۱ میلیون تن سیمان

0
۷۲ بازدید

عرضه های امروز(شنبه) طبق روال روزهای شنبه سیمانی ها از نوع تیپ یک و دو و عرضه های فردا(یکشنبه) از نوع تیپ ۵، مرکب، پوزولانی و پوزولانی ویژه، سفید و پرتلند آهکی خواهد بود؛ که البته ممکن است به حجم عرضه روز یکشنبه افزوده شد.

  • به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، شرکت های سیمانی امروز و فردا(شنبه و یکشنبه) در مجموع با یک میلیون و ۱۳۲ هزار و ۴۴۴ تن انواع سیمان راهی بورس کالا می شوند؛ یک میلیون و ۳۴ هزار و ۲۴ تن از این عرضه ها در روز شنبه ۱۰ مهر ماه و ۹۸ هزار و ۴۲۰ تن نیز در روز یکشنبه ۱۱ مهر ماه روی تابلوی اختصاصی سیمان می رود.

بر اساس این گزارش، عرضه های امروز(شنبه) طبق روال روزهای شنبه سیمانی ها از نوع تیپ یک و دو و عرضه های فردا(یکشنبه) از نوع تیپ ۵، مرکب، پوزولانی و پوزولانی ویژه، سفید و پرتلند آهکی خواهد بود؛ که البته ممکن است به حجم عرضه روز یکشنبه افزوده شد.

عرضه های شنبه

شرکت های سیمانی که امروز(شنبه) در بورس کالا عرضه خواهند داشت شامل شرکت بین المللی ساروج بوشهر، ساروج اصفهان، اردستان، ارومیه، استهبان، اصفهان، ایلام، آباده، آبیک، آذر آبادگان خوی، آرتا اردبیل، باقران، بجنورد، پیوند گلستان، تهران، توسعه ماهان کرمان، جوین، خاش، خزر، خمسه، خوزستان، داراب، دشتستان، دورود، زابل، زاوه تربت، زنجان، ساوه، سپاهان سپهر قیر و کارزین، شاهرود، شرق، شمال، صوفیان، عمران انارک، غرب، فارس، فارس نو، فراز فیروزکوه، فیروزکوه، قائن و کارون است.

همچنین شرکت های سیمانی کاوان بوکان، کردستان، کرمان، کویر کاشان، کیاسر، لار سبزوار، مازندران، ممتازان کرمان، منددشتی، نیزار قم، هرمزگان، هگمتان، یاسوج، صنایع سیمان سامان غرب، صنایع سیمان شهرکرد، صنایع سیمان گیلان سبز، صنایع سیمان نهاوند، کارخانجات سیمان لامرد و مجتمع سیمان غرب آسیا نیز در این روز محصول خود را روی تابلو معاملات می برند.

عرضه های یکشنبه

گفتنی است شرکت های سیمان استهبان، اکباتان، آذر آبادگان خوی، آرتا اردبیل، بهبهان، تهران، توسعه ماهان کرمان، خاش، خمسه، خوزستان، زابل، زنجان، سفید شرق، غرب، قائن، کرمان، لارستان، ممتازان کرمان، هگمتان، صنایع سیمان سامان غرب، صنایع سیمان شهرکرد و مجتمع سیمان غرب آسیا ازجمله شرکت هایی هستند که برای روز یکشنبه(فردا) عرضه خود در بورس را قطعی کرده اند.

شایان ذکر است از ابتدای عرضه سیمان در بورس کالا که به تاریخ ۹ خرداد ماه بر می گردد در مجموع ۱۲ میلیون و ۲۲۷ هزار و ۴۲۴ تن سیمان در بورس کالا عرضه شد که با تقاضای ۱۳ میلیون و ۵۴۷ هزار و ۵۰۰ تنی همراه شد و ۹ میلیون و ۸۴۱ هزار و ۳۹۰ تن آن در نهایت مورد معامله قرار گرفت.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=156073

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here