بورس تهران با رشد ۳۳۶ واحدی بسته شد

0
۶۱ بازدید

شاخص بورس با رشد ۳۳۶واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۳۸۴هزار و ۴۶۹واحد قرار گرفت.

  • به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از ۵میلیارد و ۱۵۷میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۳هزار و ۸۱۲میلیارد تومان در بیش از ۴۶۵هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد ۳۳۶واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۳۸۴هزار و ۴۶۹واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر مثبت بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های پتروشیمی پردیس، پتروشیمی نوری و فولاد مبارکه اصفهان شد و در مقابل شرکت‌های پتروشیمی فناوران، پتروشیمی خارک و بانک پارسیان با افت خود مانع رشد بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و ۲۹۹میلیون ورقه به‌ارزش ۳هزار و ۲۹۹میلیارد تومان در ۲۵۵هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۵واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۹هزار و ۶۷۱واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی صنعتی مینو، تولید نیروی برق دماوند و گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی شد و در مقابل شرکت‌های پلیمر آریا ساسول، فرابورس ایران و فولاد هرمزگان جنوب امروز بیشترین اثر مثبت را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=159294

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here