به مناسبت افتتاح طرح خط انتقال نفت کوره به جاسک صورت گرفت/ تقدیر نماینده شوش از عضو هیئت‌مدیره شرکت لوله‌سازی اهواز

0
۱,۲۱۶ بازدید

نماینده مردم شوش در مجلس به مناسبت افتتاح طرح خط انتقال نفت از گوره به جاسک به عضو هیئت‌مدیره شرکت لوله‌سازی اهواز پیام تبریکی را منتشر کرد.
به گزارش جهان اقتصاد، متن پیام محمد کعب عمیر نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی به حسام خوشبین‌فرعضو هیئت‌مدیره شرکت لوله‌سازی اهواز به این شرح است: شنیدن خبر موفقیت شما در پیشبرد اهداف و اعتلای نام شرکت لوله‌سازی اهواز در پروژه بسیار مهم گوره جاسک، در راستای منویات مقام عظمای ولایت (حفظه الله) باعث دلگرمی و خوشحالی همه کارکنان شرکت از جمله این‌جانب شد. انشاالله در سایه عنایات حضرت حق و امام عصر (عج) در تمام مراحل کار و زندگی موفق و پیروز باشید.
پروژه گوره به جاسک یک پروژه استراتژیک و حیاتی و یکی از مهم‌ترین پروژه‌هایی است که در شرکت مهندسی و توسعه نفت اجرا می‌شود.
طرح احداث خط لوله به طول ۱۱۰۰ کیلومتر و به قطر ۴۲ اینچ به منظور انتقال یک‌میلیون بشکه نفت خام در روز از پایانه نفتی گوره (در شمال غرب استان بوشهر) به غرب منطقه جاسک در ساحل دریای عمان انجام می‌شود همچنین یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌هایی است که وزارت نفت هم‌زمان در طول مسیر ۵ ایستگاه پمپ استیشن را‎ به اضافه ملزوماتی که روی خط نصب می‌شود، به مناقصه می‌گذارد.
در این طرح، حلقه اول توسط شرکت فولاد مبارکه تولید می‌شود و در حلقه دوم ورق مورد نیاز توسط شرکت فولاد اکسین تولید و سپس لوله‌سازی اهواز این ورق‌ها را تبدیل به لوله می‌کند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=106769