به زودی تولید انبوه خودروی «تارا» آغاز می شود

0
۱۷۴ بازدید

مدیرعامل ایران خودرو بیان کرد: خودروی سواری (تارا) جدید را هم اخیرا رونمایی کردیم و تولید انبوه آن به زودی آ‌غاز می‌شود.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از ایلنا، فرشاد مقیمی در مراسم تحویل خودروهای طرح نوسازی ناوگان سواری کرایه بین شهری با اشاره به رکوردزنی در تولید محصولات خودرو گفت: در ۳۰ آذرماه سال ۹۹ توانستیم با عبور از تولید ۳۷۱ هزار دستگاه خودرو رکورد تولید در سال ۹۸ را بشکنیم و و امروز هم از رکورد تولید در سال ۹۷ هم عبور می‌کنیم.

وی ادامه داد: در سال ۹۷ رکورد تولیدی ایران خودرو ۴۲۳ هزار دستگاه بود که صبح امروز آمار تولیدات ۴۲۲ هزار و ۵۶۰ دستگاه خودرو بود و احتمالا امروز رکورد تولید ۹۷ را پشت سر می‌گذاریم.

مدیرعامل ایران خودرو با بیان اینکه گذر از رکوردهای سال های گذشته در حالی است که ما با شرایط تحریم و محدودیت‌های ناشی از ویروس کرونا مواجه بودیم گفت: پس از ۹ سال تولید اتوبوس را هم آغاز کردیم.

مقیمی با اشاره به تولید ایران خودرو در بحث ناوگان باری و کامیونت اظهار داشت: در طول دو ماه گذشته به اندازه تمام تولید سال ۹۸ ماشین سنگین تولید کردیم و توانستیم ۷۵۰ دستگاه از این ماشین‌آلات را به تولید برسانیم.

مدیرعامل ایران خودرو با بیان اینکه به زودی از خودروی کشنده هم رونمایی خواهیم داشت گفت: خودروی سواری (تارا) جدید را هم اخیرا رونمایی کردیم و تولید انبوه آن به زودی آ‌غاز می‌شود.

مقیمی گفت: ارتقای موتور ای اف سون هم را در دستور کار داریم و تولید موتور سه استوانه‌ای را هم آغاز کردیم و در روز پاک توسط وزیر صمت از این موتور رونمایی شد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=130559

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا کامنت خود را ثبت نمایید .
لطفا نام خود را وارد کنید