امروز تولد ۱۳۳ سالگی یاماها است.

به بهانه ۱۳۳ سالگی ” یاماها “

0
۲۴۶ بازدید

۱۳۳ سال پیش ریتمی نواخته شد که امروز نام بلند‌آوازه و بزرگ یاماها را به دوش میکشد.یک کمپانی گوش نواز و دل‌انگیز که دوستداران زیادی در سرتاسر دنیا دارد.

کمپانی بزرگی که نت‌های موسیقی به آن مدیون‌اند و برای تمامی نوازنده‌ها نام آشناست.

برند بزرگی که از بازسازی یک ارگ قدیمی در ژاپن شروع شد و امروز هیچ آلات موسیقی نیست که اسم این برند بر روی آن حک نشده باشد.

کمپانی یاماها با تولید ابزارالات مختلف موسیقی از جمله انواع پیانو،گیتار،ویولن،ویولن سل،طبل،

ساکسیفون و آلات دیگر برنجی و چوبی به بزرگترین تولید کننده ابزار موسیقی تبدیل شده است و حتی لوگوی این کمپانی ریشه موسیقیایی دارد.

این لوگو متشکل از یک دیاپازون است که حالتی سه شاخه دارد و نشان دهنده سه اصل تکنولوژی،تولید و فروش است.

یاماها درواقع نه تنها در عرصه موسیقی شناخته شده است بلکه تمام دوستداران موتورسیکلت هم یاماها را میشناسند و یک سواری هیجان انگیز را با موتورسیکلت‌های آن تجربه کرده‌اند.

حدود ۶۵ سال پیش بعد از جنگ جهانی دوم مدیرعامل یاماها با هدف ساخت موتورسیکلت تصمیم به جداسازی بخشی از شرکت یاماها گرفت که بدین صورت یاماهاموتور نیز تشکیل شد.

موفقیت های بیشمار و روزافزون یاماها در هر دو عرصه‌ی موسیقی و موتورسواری سبب درخشش این کمپانیست و مردم در اقصی نقاط جهان به این برند عِرق ویژه‌ای دارند.

شرکت نیروموتور بزرگترین تولید کننده موتورسیکلت در ایران بوده و نماینده انحصاری موتورهای یاماها در سرتاسر کشور است.

این برند ژاپنی در طی این سالیان حس خوبی را برای ما رقم زده است و ما خرسندیم که توانستیم بعد از سالیان یاماها را به ایران بازگردانیم و در اختیار هموطنان عزیزمان قرار دهیم.

از طرف شرکت نیروموتور این سالگرد فرخنده را به یاماها موزیک تبریک میگوییم و شاهد پیشرفت روزافزون آن هستیم .

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=115258