بهره‌وری، سرعت و امنیت اطلاعات

0
۳۱۶ بازدید

جدیدترین دستگاه‌های فتوکپی چندکاره

که برای اولین بار در اندازه A3 طراحی شده‌اند، برای ورود به بازار ایران رونمایی شدند.

به گزارش خبرنگار جهان اقتصاد، سامسونگ به تازگی موفق شده مشکلات و معضلات مهم سازمان‌ها را در حیطه تکنولوژی شناسایی کند و با ارائه راهکارهای نوآورانه در قالب این سری از محصولات، سیستم گردش کار فیزیکی را در سازمان‌ها و دفاتر کوچک و بزرگ بهبود بخشد.

جیمز کیم، معاون مدیرعامل سامسونگ الکترونیکس دراین‌باره گفت: بهره‌وری و سرعت بیشتر، حفظ امنیت اطلاعات و کاهش هزینه‌ها در قالب راهکارهای ارائه شده به کمک این دستگاه‌های چندکاره، دستاوردهایی هستند که مکمل دانش شما در محل کارتان خواهند بود تا فضای کاری‌تان عاری از مشکلات رایج در فرایندهای کاری و همچنین عرصه‌ای برای شکوفایی ایده‌ها باشد.

ماشین‌های چندکاره فتوکپی، همزمان کار چاپ، اسکن، کپی و فکس را انجام می‌دهند و علاوه بر این، راهکارهای دیگری نیز مانند مدیریت اسناد، مدیریت خروجی‌ها، کاهش فضای موردنیاز، کاهش مصرف برق و هزینه‌های کلی، به سازمان‌ها ارائه می‌کنند. اتصال به یک شبکه مشترک و کنترل اطلاعات با تبلت و موبایل از راه دور نیز قابلیت‌های دیگری هستند که این دستگاه‌ها را از محصولات گذشته متمایز می‌کنند.

وی در بخشی دیگر از سخنانش به آغاز همکاری این شرکت با گروه نماداندیش آرین به‌عنوان توزیع‌کننده و نماینده خدمات پس از فروش این دستگاه‌ها در سراسر ایران اشاره کرد و افزود: بدون شک تجربه طولانی و حضور موفق این شرکت در عرصه توزیع و خدمات پس از فروش ماشین‌های اداری در ایران می‌تواند ضامن امنیت و اطمینان خاطر کاربران باشد.

ژوبین علاقبند مدیر گروه بالراکس در این مراسم، با اشاره به تجربه چهل ساله این شرکت در بازار ماشین‌های اداری و صنعتی و همچنین ارائه خدمات پس ‌از فروش افزود: همکاری در ارائه و پشتیبانی این سری از محصولات سامسونگ به‌عنوان هفتمین برند غیرآمریکایی دنیا، می‌تواند زمینه‌ساز موفقیتی بزرگ باشد؛ چراکه این محصولات، کیفیت و عملکردی بهینه دارند و علاوه بر ارائه راه‌حل‌هایی در پاسخ به نیازهای سازمان‌ها، از قیمت رقابتی مناسبی نیز برخوردارند.

این دستگاه‌ها در ۹ مدل ایستاده، رومیزی رنگی و سیاه‌وسفید، و با قابلیت چاپ ۲۰تا ۴۰صفحه کاغذ در دقیقه عرضه شده‌اند. افزایش قدرت پردازشگر دوهسته‌ای یک گیگاهرتزی، رزولوشن بالا، کاهش ۲۰ درصدی مصرف موادمصرفی و کاهش چشمگیر گاز CO2 از دیگر مزایای قابل توجه این دستگاه‌ها است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=14767